niepaństwowa instytucja opieki zdrowotnej
«Drogowy szpital kliniczny
na stacji rosyjskiej kolei rosyjskiej Voronezh-1

Objawy

"Poliklinika nr 3 w Woroneżu" (BIZ IN VGP Nr 3) działa od stycznia 1977 r. i jest dużą medyczną i profilaktyczną instytucją w powiecie Kominternowskim, służąc 76,5 tysiąca osób. Założycielem i właścicielem nieruchomości tej instytucji jest region Woroneż. Uprawnienia założyciela w imieniu Regionu Woroneża sprawują: Departament Zdrowia Regionu Woroneż.

Instytucja zapewnia 65 rodzaje opieki medycznej. W poliklinice działają 605 pracowników, wśród nich 163 lekarz i 267 przeciętni pracownicy służby zdrowia. 32% lekarzy i 64% przeciętnych pracowników medycznych ma pierwszą i najwyższą kategorię kwalifikacji. Poliklinika zatrudnia 3 kandydatów nauk medycznych i 3 honory. Od 17 września 2008 r. Instytucja została Yulia Vladimirovna Popova. Lekarz jest położnikiem-ginekologiem, lekarzem organizatorem zdrowia publicznego i zdrowia publicznego o najwyższej kategorii kwalifikacji. W 2014 r. Ministerstwo Zdrowia Federacji Rosyjskiej przyznało odznakę "Doskonały pracownik publicznej służby zdrowia". Yu.V. Popova jest zastępcą Dumy Miasta Woroneż i przewodniczącym stałego komitetu ds. zdrowia publicznego.

Struktura szkolnictwa zawodowego VGP "VGP nr 3" obejmuje następujące jednostki:

  • poliklinika № 3
  • poliklinika dziecięca № 1
  • konsultacje dla kobiet
  • oddział ambulatoryjny
  • 3-dniowe szpitale na 105 łóżek w trybie dwuzmianowym
  • 2 punkty sanitarne zdrowia
  • gabinet pomocy medycznej i socjalnej dla kobiet w ciąży, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej

Dwa centra międzyokresowe:

  • centrum chirurgii ambulatoryjnej
  • centrum zdrowia dla populacji dzieci.

Poliklinika № 3 obejmuje 2 wydziały lekarzy ogólnych, oddział wyspecjalizowanych lekarzy opieki, oddział fizjoterapii, laboratorium kliniczne i biochemiczne, oddział radioterapii, gabinety USG i funkcjonalne gabinety diagnostyczne, salę endoskopową i usługi wsparcia.

Adres: 394000, Rosja, region Woroneż, miasto. Woroneż, b. Botanicheskiy, 47
Mapa lokalizacji

Telefon rejestru: +7 (473) 246-39-47, +7 (473) 246-60-74
Dzwonienie do lekarza w domu: +7 (473) 246-10-01, +7 (473) 250-70-22

Wezwanie lekarza do nagłej pomocy: +7 (472) 246-10-01, +7 (472) 246-60-74

Adres e-mail: [email protected]

    Tryb pracy:
  • polikliniki od 08.00 do 20.00
  • od 07.45 do 20.00
  • dział terapeutyczny od 08.00 do 20.00
  • sala egzaminacyjna od 08.00 do 20.00
  • Szafka fluorograficzna nr 111, od 08.00 do 13.00 i od 14.00 do 19.00

Szpital opieki dziennej jest przeznaczony dla 45 pacjentów-miejsc - leczniczych, w tym. profile gastroenterologiczne, neurologiczne i chirurgiczne.

Adres: 394000, Rosja, Woroneż, Woroneż, ul. Shishkova, 71
Mapa lokalizacji

Telefon rejestru: +7 (473) 275-63-98

Tryb pracy: od 08:00 do 20:00

Harmonogram terapeutów

Doktor Bulavina Elena Sergeevna

m / s Olga Pitaykina

G.Lizyukova 73, 75, 77, 79

Doktor Lakhina Ljubow Pawłowna

G.Lizyukova 69, 69A

Doktor Horoshilova Olga Ivanovna

od 03.05.2018 do 13.06.2018 recepcja nie jest dostępna

m / s Lugovskaya Elena Vladimirovna

G.Lizyukova 67, 71

Holzunova 82, 84

Doktor Olga Czernykh

m / s Potapova Irina Nikolaevna

60 Armie 2, 4, 6, 8

Doktor Ovcharenko Alla Pavlovna

m / s Sotnikova Vera

G.Lizyukova 63, 65

Doktor Serova Olga Iwanowna

od 16.04.2018 do 09.06.2018 recepcja nie jest dostępna

m / s Trukhina Olga Anatolievna

Doktor Guteva Irina Mikhailovna

m / s Shcherbakova Tatiana Vladimirovna

G.Lizyukova 57, 59

60 Armie 3, 5, 15 Holzunova 72A, 74

Doktor Melshina Elena Alexandrovna

m / s Khoroshilova Natalia Ivanovna

G.Lizyukova 49, 53, 55

Holzunova 70A, 72, 72b

Doktor Shchegoleva Tatiana Sergeevna

0 9.06.2018 brak odbioru

m / s Andreeva Tatiana Anatolyevna

G.Lizyukova 29, 43, 47, 51

Doktor Kudryashova Victoria Viktorovna

m / s Kuryanova Julia Gennadievna

G.Lizyukova 25, 27, 35, 37, 39

Doktor Checheleva Tatiana Yuryevna

m / s Popova Oksana Anatolievna

G.Lizyukova 21, 23, 31

Holzunova 64, 64A

4109-Zhukova Nina Vasilievna - kierownik wydziału,

Artemova Irina Vasilievna - starszy miód. Siostra, jedzenie: 212-60-59

Sobota robocza - trzeci

Harmonogram pracy lekarzy, KTÓRE NR 3

Pełna nazwa lekarz, pielęgniarka

Lekarz: Stepin Evgeniy Nikolaevich

m / s Shevtsova Elena Vasilevna

G.Lizyukova 38, 40

60 armii 21, 23, 25

Lekarz: Khorina Julia Valeryevna

m / s Somova Tatiana Vladimirovna

Lizyukova 28, 32, 34, 36, 36A

Lekarz: Orlova Olga Ivanovna

m / s Kurasova Ludmiła Nikołajewna

B.Pobedy 9, 17, 19, 21

Lekarz: Sterligova Lyudmila Dmitrievna

m / s Ilina Evgenia Vladimirovna

G.Lizyukova 12, 14

Lekarz: Fomina Lyubov Sergeevna

m / s Evshel Inessa Nikolaevna

G.Lizyukova 6, 8, 16, 18

Wejście do lekarzy uk.301-311

Lekarz: Meshkova Tatyana Ivanovna

m / s Suyazova Kristina Viktorovna

Holzunova 58, 60

Lekarz: Ruban Julia Sergeevna

m / s Natalya Vladimirovna Dementieva

Moskovsky pr.93 / 2, 95

Lekarz: Marina Peczerska

od 28 sierpnia do 21 czerwca 2017 roku recepcja nie jest dostępna

m / s Bukhalova Olga Anatolievna

Moskovsky pr.91, 93

Holzunova 54, 60B

Lekarz: Chernykh Anna Viktorovna

0 9.06.2018 brak odbioru

m / s Kudakova Olga Gennadievna

Moskovsky pr. 97A, 99

Lekarz: Konovalova Vera Alexandrovna

m / s Zdorovtseva Dina Mikhailovna

Gen. L Mayukov 8A, 10

4332-Topchiy Elena Evgenievna - kierownik wydziału, tel. 212-60-37

4329- Ziganshina Natalia Evgenievna - starsza pielęgniarka ciał, ph. 212-60-57

Pracująca sobota jest druga

Harmonogram pracy lekarzy, ŻE NR 4

Doktor Karymova Olga Viktorovna

18.06.2018 brak odbioru

29.06.2018 brak odbioru

m / s Khomyleva Irina Alexandrovna

Moskwa aleja: 101, 105, 109, 109/1, 111

Doktor Sorokina Angelina Michajłowa

m / s Belashova Elena Vyacheslavovna

Moskovsky Prospekt: ​​109A, 113

Doktor Buslova Elena Anatolievna

1 4.06.2018 brak odbioru

22.06.2018 brak odbioru

m / s Marina V. Kopytina

Moscow Prospect: 117A, 117B, 117V

M.Zhukova: 10, 12, 16, 20

Doktor Yarysheva Tatyana Anatolyevna

0 9.06.2018 brak odbioru

20.06.2018 brak odbioru

27.06.2018 brak odbioru

m / s Chechina Julia Evgenievna

Moskwa Avenue: 119, 123, 125, 127

M.Zhukov: 18, 22, 24, 26

Doktor Bodryashkin Dmitry Ivanovich

od 04.06.2018 do 25.06.2018 recepcja nie jest dostępna

28.06.2018 brak odbioru

m / s Ponomareva Julia Wiktorowna

V.Nevskogo: 46, 46/2, 46/3

Doktor Lygina Galina Wasilijew

13.06.2018 brak odbioru

m / s Piterkina Oksana

B. Pobedy: 12, 16, 18, 18a, 20

V.Nevskogo: 44, 46/4

Doctor Muratova Nadezhda Artemovna

25.06.2018 brak odbioru

m / s Titova Oksana Aleksandrovna

B. Pobedy: 22, 24, 26, 28

Doktor Chernyakina Svetlana Gennadievna

19.06.2018 brak odbioru

26.06.2018 brak odbioru

m / s Shakina Tatiana Vladimirovna

Doktor Bucharin Aleksander Iwanowicz

21.06.2018 brak odbioru

m / s Atadjanova Galina Anatolyevna

V.Nevskogo: 27, 33,

Doktor Meshcheryakova Nadezhda Anatolievna

15.06.2018 brak odbioru

m / s Todik Tamara Vasilyevna

Mordasova: 3, 3A, 5, 7A, 9

Volodina Natalya Petrovna

Nikolaeva Tatiana Sergeevna

Pracuje w sobotę - czwarty

Harmonogram pracy lekarzy, ŻE NR 5

Pełna nazwa lekarz, pielęgniarka

Doktor Kotova Lyudmila Anatolyevna

25.06.2018 brak odbioru

m / s Pasko Alexandra Pavlovna

V.V. Yevsky 79, 81A, 83, 85, 85A, 85B

Doktor Mołosztan Igor Wasiliewicz

0 9.06.2018 brak odbioru

20.06.2018 bez odbioru

06.06.2018 bez odbioru

m / s Nedelina Vasilina Yurievna

Mordasova 7, 9A, 9B, 11A, 13, 15

V.Nyevsky 81

Doktor Tsukanova Maria

27.06.2018 brak odbioru

m / s Titova Svetlana Vladimirovna

V.V. Yevskogo 47, 49, 51, 53, 65, 65A, 69, 71

Lekarz: Ekaterina Andreevna Pechilina

06/09/2018 brak odbioru

2 8.06.2018 brak odbioru

m / c Starikova Marina Sergeevna

V.V. Yevsky 48, 48V, 48G, 55, 55A, 57, 59, 61, 63, 67

Doktor Korotkevich Natalia Dmitrievna

14.06.2018 bez odbioru

06/29/2018 brak odbioru

m / s Orlova Elena Alexandrovna

129A, 131A, 131B, 131B, 133, 137, 141, 145A

Doktor Kardalyan Agavni Gaykovna

13.06.2018 Brak odbioru

m / s Getmanskaya Ekaterina Olegovna

Doktor Skrypnikova Alina Alexandrovna

19.06.2018 brak odbioru

147, 147A, 149, 149A, 153

Doktor Toropcew Artem Aleksandrowicz

0 9.06.2018 brak odbioru

06/15/2018 bez odbioru

1 8.06.2018 brak odbioru

m / s Grigoryan Nina Azatovna

Mironova 39, 39A, 43, 43A, 43B, 45, 45A, 49

Doktor Amrakhova Madina Gennadievna

21.06.2018 brak odbioru

Shukshina 2, 3, 4, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16A, Shukshina 2,

17, 19, 19A, 20, 21, 21A, 22, 23. 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46

1, 1A, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37

Doktor Kalach Oksana Sergeevna

22.06.2018 brak odbioru

m / s Kukhtinova Ludmiła Wasilijew

JM "Iglasty" 2, 5, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 20, 21, 29, 30, 33, 37, 41, 42

Moskwa pr. 175, 179, 179a, 179B, 179V, 181, 181A, 181B, 181V, 181g, 183, 183a, 183b, 183V, 185, 197, 211, 213, 215

Zhm Zadonye: całość

Slyusareva Svetlana Yurievna

Shatalova Marina Alexandrovna

Pracująca sobota - pierwsza

Harmonogram pracy lekarzy ogólnych № 6

(Oddział Vladimir Nevsky St., 17)

Podział separacji : Tsiguleva Natalia Sergeevna, telefon: 212-60-99

Starsza pielęgniarka: Oksana Drozdova

STUDENT POLYCLINIC

Notatka dla studenta na Uniwersytecie w Woroneżu

Jak zapisać się do polikliniki studenckiej i zaoszczędzić swój czas na ważniejsze rzeczy niż czekanie w kolejce po lekarza

Jeśli jesteś studentem uniwersytetu w Woroneżu i potrzebujesz pomocy medycznej, umów się na wizytę u lekarza w dogodnym dla ciebie czasie.

Instrukcje dotyczące powołania

Krok 1. Wejdź na https: // rmis36 / ru i wybierz Voronezh.

Krok 2. Jeśli masz poniżej 18 lat - w wyświetlonej listy wybierz pole organizacji medycznych BUZ w „Woroneż miasta polikliniki № 15” (student). Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, wybierz BUZ IN „Woroneż Miasto Clinical Poliklinika № 1”, a następnie BUZ IN „VGKP numer 1” dzieci Clinic obudowa 1 lub 2 obudowy (dla bardziej dogodnej lokalizacji).

Krok 3. Wybierz miejscowego terapeutę witryny opartej na uczelni i wydziału (lub, jeśli to konieczne, lekarz - specjalista), jak również data wizyty (z wyjątkiem weekendów i dni „poprzez wpis rejestru”).
Jeśli nie możesz znaleźć terapeuty dystryktu na uniwersytecie i wydziale, zarejestruj się u dowolnego bezpłatnego terapeuty rejonowego w dogodnym dla ciebie miejscu.

Krok 4. Wybierz dogodniejszy czas na wizytę z proponowanych opcji harmonogramu wizyt u lekarza.

Krok 5. Zaloguj się przez swoje konto do swojego konta osobistego w portalu "Usługi publiczne", wprowadzając swój numer telefonu komórkowego (e-mail) i hasło. Jeśli nie jesteś zarejestrowany na portalu "Usługi państwowe", postępuj zgodnie z procedurą rejestracji zgodnie z instrukcjami na portalu.
Krok 6. Jeśli zobaczysz puste pola, wprowadź brakujące dane i potwierdź zgodę na przetwarzanie danych osobowych, a następnie kliknij pole "Zarejestruj się".
Krok 7. Gratulacje! Z powodzeniem zapisałeś się na wizytę u lekarza. Zapisz (wydrukuj, jeśli to konieczne) dane o nagraniu w recepcji.

Czekamy na Ciebie pod adresem wskazanym w gabinecie lekarskim 15 minut przed rozpoczęciem przyjęcia.

Odwiedzając klinikę, skontaktuj się z administratorem. Trzeba mieć paszport, legitymację studencką, SNILS i polisę MHI (lub fotokopię tych dokumentów).

Jeśli jesteś zarejestrowany w Woroneżu i wcześniej przypisane do drugiej przychodni, można spodziewać się tylko 4 obudowa lub klinika zabaw (przypadek 1 lub 2) BUZ IN „liczba VGKP 1” do awaryjnego tylko (w przypadku wniosku o rejestrację w momencie przyjęcia można również otrzymać planowaną opiekę medyczną w celu dołączenia do HEI VGKP nr 1 w chwili przyjęcia).

Bądź zdrowy i prowadzisz zdrowy tryb życia!

Będziemy wdzięczni, jeśli opublikujesz swoją opinię na temat wizyty u lekarza przez odniesienie.

Gminne instytucje budżetowe ZDROWIE miasto powiatowe Woroneżu „City Poliklinika № 7”

Udostępnij ten link

Gminne instytucje budżetowe ZDROWIE miasto powiatowe Woroneżu „City Poliklinika № 7” na mapie

Harmonogram pracy lekarzy

Umów się na spotkanie z lekarzem

Lista świadczonych usług

zakładu opieki zdrowotnej ma działanie terapeutyczne, diagnostyczne, konsultacyjne opiekę medyczną w warunkach ambulatoryjnych, w domu oraz w innych warunkach, przeprowadzanych zgodnie z programami obowiązkowego i dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego dla następujących rodzajów usług:

  • pediatria,
  • neurologia,
  • nefrologia,
  • otorynolaryngologia,
  • okulistyka,
  • kardiologia dziecięca,
  • chirurgia dziecięca,
  • traumatologia i ortopedia,
  • pulmonologia,
  • surdologia-otorynolaryngologia,
  • diagnostyka funkcjonalna,
  • diagnostyka ultrasonograficzna,
  • kliniczna diagnostyka laboratoryjna,
  • fizjoterapia,
  • masaż medyczny,
  • terapeutyczna kultura fizyczna i medycyna sportowa,
  • terapia mowy,
  • psychologia,
  • leczenie w szpitalu dziennym.

Rodzaje świadczonej opieki medycznej

Konsultacje i leczenie specjalistów medycznych:

  • pediatra,
  • okulista,
  • chirurg dziecięcy,
  • Traumatolog-ortopeda,
  • kardiolog dziecięcy,
  • neurolog,
  • nefrolog,
  • otorynolaryngolog,
  • surdolog-otorynolaryngolog,
  • pulmonolog,
  • fizjoterapeuta.

Badania instrumentalne:

  • elektrokardiografia,
  • Ultradźwięki narządów,
  • NSG (neurosonografia)

Badania laboratoryjne i diagnostyczne:

  • kliniczny,
  • biochemiczny

Leczenie zachowawcze:

  • fizjoterapia,
  • masaż medyczny,
  • terapia ruchowa.

Badania lekarskie:

  • dzieci 1 rok życia;
  • do przyjmowania dzieci do przedszkolnych i szkolnych placówek oświatowych;
  • w celu uzyskania zezwolenia na pobyt, zezwolenia na pobyt czasowy, rejestracji obywatelstwa, pozwoleń na pracę dla nastolatków, pozwolenia na studiowanie cudzoziemców lub bezpaństwowców;
  • na przyjęcie do placówek oświatowych osób poniżej 18 roku życia.

Profilaktyka szczepionki

zgodnie z krajowym kalendarzem szczepień i epidemiami;

Leczenie w szpitalu dziennym:

leczenie pacjentów, którzy nie potrzebują 24-godzinnej kontroli medycznej profilu pediatrycznego.

Pomoc medyczna w domu (na terenie zakładu opieki zdrowotnej):

leczenie i aktywny nadzór w domu pacjentów, którzy ze względu na zdrowie i naturę choroby nie mogą odwiedzić przychodni.

Poliklinika №9

Dzięki za wiadomość.

Poliklinika oferty №9: Miód analiz, leczenie ambulatoryjne dorosłych, USG macicy, USG przesiewowe, rentgenowskie stawów, można zrobić MRI, lekki X-ray, kolonoskopię w niskiej cenie, wymazy z gardła, kolonoskopię, USG brzucha, głowy USG, USG żył, można zapisać się do lekarza w recepcji, ogólną analizę badań krwi hormonów tarczycy, recepcji trichologist, pisząc do lekarzy w recepcji, można zapisać się do mamologist, biorąc lokalnym terapeuta, lekarz na wezwanie.

również mamy do czynienia z: radą terapeutów odbioru harmonogram harmonogram flebologii urologa planowanym chirurga można zapisać w klinice godzinami otrzymujących psychiatry pisanie w klinice, można wziąć kartę do lekarza, biorąc Laurę, można zapisać się do LORu powołania, usług alergologa, recepcja neurolog, skonsultować się ze specjalistą zakaźną chorobę, nagrywanie kardiolog, endokrynolog, recepcję czynną kardiolog, zaświadczenia lekarskie kierowcy medspravka po prawej stronie, medspravka 2018 na prawo jazdy, możemy przejść badania lekarskie do pracy, możesz przejść badanie fizyczne, możemy przejść przez kontrolę medyczną w celu uzyskania praw.

Firma Poliklinika №9 położony w Woroneżu, w Perevortkina 16a.

Harmonogram terapeutów

Zastępca Głównego Lekarza w Poliklinice

Urlapova Nina Vladimirovna

onkolog najwyższej kategorii

Główne zadania kliniki:

  1. Prowadzenie diagnostyki diagnostycznej.
  2. Opracowanie planu leczenia pacjentów z nowo zdiagnozowaną diagnozą w poradniach terapeutycznych i poradniczych w ramach wiodących specjalistów onkologów, radiologów, chemoterapeutów.
  3. Przeprowadzenie leczenia zastępczego w szpitalu z zachowaniem zasad leczenia złożonego i złożonego.
  4. Obserwacja lekarska.

Tryb pracy kliniki jest codziennie od 7.00 do 20.00.

Powołanie pacjentów do kliniki dla specjalistów kliniki przychodni odbywa się:

  • telefonicznie -
  • 8 (473) 253-32-93 od 8.00 do 18.00;
  • 8 (473) 253-32-59 od 8.00 do 16.00;
  • 8 (473) 253-13-08 od 8.00 do 14.00;
  • 8 (473) 253-13-60 od 8.00 do 18.00.

rejestr oddziału płatnych usług 8 (473) 253-16-20 od 8.00 do 15.00;

  • pierwotni pacjenci - w rejestrze polikliniki w pełnym wymiarze czasu leczenia;
  • przez Internet przeprowadzają lekarze - onkolodzy organizacji medycznej w miejscu zamieszkania.

Rejestracja i odbiór mieszkańców Woroneża od godziny 12.00.

Rekrutacja specjalistów odbywa się według następujących profili:

  • mammologia,
  • ogólna onkologia,
  • patologia głowy i szyi,
  • onkologia brzuszna,
  • onkologia klatki piersiowej,
  • onkoginekologia,
  • onkologia,
  • radiologia,
  • chemioterapia.

Harmonogram lekcji dla lekarzy:

Doktor - onkolog z administracji urologicznej

Nowotwór układu moczowo-płciowego

Doktor - onkolog z administracji urologicznej

Nowotwór układu moczowo-płciowego

Doktor - onkolog z administracji urologicznej

Nowotwór układu moczowo-płciowego

Doktor - onkolog z administracji urologicznej

Nowotwór układu moczowo-płciowego

Lekarz - onkolog przyjęcia do jamy brzusznej

Nowotwory przełyku, przewodu pokarmowego (żołądek, trzustka, wątroba, jelita)

Lekarz - onkolog przyjęcia do jamy brzusznej

Lekarz - onkolog przyjęcia do jamy brzusznej

Nowotwory przełyku, przewodu pokarmowego (żołądek, trzustka, wątroba, jelita)

Lekarz - onkolog recepcji piersiowej

Nowotwory w tchawicy, oskrzelach, płucach, opłucnej

Lekarz - onkolog recepcji piersiowej

Nowotwory w tchawicy, oskrzelach, płucach, opłucnej

Nowotwory żeńskiego układu rozrodczego

Nowotwory żeńskiego układu rozrodczego

Nowotwory żeńskiego układu rozrodczego

Lekarz jest ogólnym onkologiem

Nowotwory śródpiersia, mózg, przestrzeń pozaotrzewnowa, wątroba, kości, choroby limfoproliferacyjne

Lekarz jest ogólnym onkologiem

Nowotwory śródpiersia, mózg, przestrzeń pozaotrzewnowa, wątroba, kości, choroby limfoproliferacyjne

Kazakova Alexandra Vyacheslavovna

Nowotwory skóry, czerniak

Nowotwory skóry, czerniak

Doktor - onkolog mammologist

Nowotwory gruczołów sutkowych

Doktor - onkolog mammologist

Nowotwory gruczołów sutkowych

Doktor - onkolog mammologist

Nowotwory gruczołów sutkowych

Doktor - onkolog mammologist

Nowotwory gruczołów sutkowych

Doktor - onkolog mammologist

Nowotwory gruczołów sutkowych

Kirillov Valentin Serafimovich

Doktor - onkolog mammologist

Nowotwory gruczołów sutkowych

Doktor - onkolog mammologist

Nowotwory gruczołów sutkowych

Lekarz - patologia onkologiczna głowy i szyi

Nowotwory części nosowej gardła, okolicy przynosowej, ucha, gardła, krtani, wargi, nosa, tarczycy, błony śluzowej jamy ustnej, języka

Lekarz - patologia onkologiczna głowy i szyi

Nowotwory części nosowej gardła, okolicy przynosowej, ucha, gardła, krtani, wargi, nosa, tarczycy, błony śluzowej jamy ustnej, języka

Rehabilitacja chorych na raka po operacji

Kolejność skierowania do kliniki w ośrodku zdrowia VOKOD "VOKOD":

1. Skierowanie od organizacji medycznych w Woroneżu jest wykonywane przez onkologa lub osobę odpowiedzialną za zapewnienie opieki medycznej pacjentom chorym na raka.

2. Pacjenci z nowo rozpoznaną chorobą onkologiczną lub podejrzeniem raka powinny być zbadane w placówce medycznej na zasadzie pierwszeństwa przez 3-5 dni ze wszystkich dostępnych metod i środków istniejącego materiału i bazy technicznej i zasobów ludzkich dla placówek medycznych w regionie dalszego badania pacjentów prowadzona jest w warunkach między-powiatowe biuro onkologii doradczej.

3. Wskazanie do skierowania do lekarza (oncomamologa) BUD znajduje się w "VOCODE" to formacje sferoidalne gruczołu sutkowego.

Kobiety z rozproszonym postaci mastitis, zgodnie z kolejnością Federacji Rosyjskiej Ministerstwo Zdrowia i Rozwoju Społecznego № 572n z 01.11.2012g., Obserwowane przez lekarza, ginekologa-położnika w społeczności.

Jeśli istnieją wskazania medyczne, kobiety z rozproszonymi zmianami piersi są wysyłane z okręgów regionu do międzyregionalnego biura konsultacyjnego onkologii, z miasta Woroneż do miejskiego ośrodka mammologicznego (poliklinika Voronezh nr 11).

4. Obowiązkowe przy powoływaniu się na konsultację w poliklinice poradni onkologicznej są następujące egzaminy:

  • ogólne badanie krwi;
  • ogólna analiza moczu;
  • biochemiczne badanie krwi;
  • badanie krwi pod kątem RW, H bS Ag, przeciwciał HCV, HIV z przyczyn medycznych;
  • grupa krwi, czynnik Rh;
  • EKG;
  • zawarcia terapeuty;
  • z patologią sercowo-naczyniową - USG serca, konsultacja kardiologa;
  • w obecności innych współistniejących patologii - zawarcia lekarzy specjalistów;
  • Ultradźwięki jamy brzusznej, nerek;
  • Badanie fluorograficzne. Jeśli istnieje podejrzenie patologii klatki piersiowej, radiogram klatki piersiowej płuc w dwóch projekcjach lub tomografii komputerowej klatki piersiowej;
  • Badanie ginekologa (dla kobiet).

Odnosząc pacjenta do polikliniki, zakład opieki zdrowotnej w Vocod musi:

- obecność paszportu, polisy ubezpieczeniowej, SNILSa;

- Kierunek, podpisany przez onkologa lub osobę odpowiedzialną za zapewnienie opieki medycznej chorym na raka, potwierdzony pieczęcią instytucji.

Brak niezbędnych badań w celu ustalenia rozpoznania prowadzi do opóźnienia w ustaleniu terminu rozpoznania i rozpoczęcia specjalistycznego leczenia w VOKOD VOKOD.

Struktura polikliniki obejmuje:

  • wydział onkologii № 1, kierownik wydziału Zdobnikov AB,
  • wydział onkologii № 2, kierownik wydziału Kazmin A.I.,
  • Wydział onkologii №3, kierownik wydziału Malanchuk AV,
  • Departament Diagnostyki Ultradźwiękowej, Kierownik Zakładu Korosteleva VA

Dział onkologiczny №1

Kierownik działu

Zdobnikov Andrei Bronislavovich

pierwsza kategoria kwalifikacji

Telefon: 8 (473) 253-17-37

Personel medyczny:

  • onkolog (chemoterapeuta) Ognerubova Elena Alekseevna, najwyższa kategoria kwalifikacji;
  • onkolog (chemioterapeuta) Klenchischeva Ekaterina Sergeevna, druga kategoria kwalifikacji;
  • onkolog recepcji urologicznej Velichko Mikhail Grigorievich, najwyższa kategoria kwalifikacji;
  • lekarz-onkolog recepcji urologicznej Shakirova Natalia Sergeevna,
  • onkolog recepcji urologicznej Zaruba Jewgienij Michajłowicz, pierwsza kategoria kwalifikacji;
  • onkolog recepcji urologicznej Strukova Ludmiła Siergiejewna, druga kategoria kwalifikacji;
  • lekarz-terapeuta Natalia Mitrofanovna Kovaleva, najwyższa kategoria kwalifikacji;
  • lekarz-onkolog, rehabilitolog Sborets Maria Alexandrovna.
  • psycholog medyczny, Maevskaya Maria Vladimirovna.

Aktywność terapeutyczna.

Ambulatoryjni specjaliści chemioterapii przechodzą kursy ambulatoryjne dla pacjentów z różnymi lokalizacjami nowotworów złośliwych. W tym, między innymi, najnowocześniejsze schematy chemioterapii, z wyjątkiem schematów wymagających całodobowego podawania leków. Ukierunkowana terapia nowotworów została wprowadzona i szeroko stosowana. W przypadkach wymagających innego rodzaju leczenia naprawczego, lekarze zapewniają leczenie hepatotropowe, gemostymulujące i regenerujące.

Lekarze konsultacji ambulatoryjnych pacjentów otrzymujących guzów z różnych lokalizacjach, stosując takie metody leczenia, takie jak chemioterapia, immunoterapia, terapia hormonalna, leczenia targentnoe, w grupie leczonej bisfosfonianów leków.

W gabinecie rehabilitacji chorych na raka stosowanych terapii mających na celu korygowanie powikłań po skojarzonym leczeniu nowotworów złośliwych: masaż kompresji, laseroterapii, elektryczny, SMT-terapii, terapii magnetycznej.

Wiemy, ile potrzeba pomocy psychologicznej osobie na wszystkich etapach choroby - od diagnozy do rehabilitacji. I ile pomocy potrzebuje rodzina i przyjaciele pacjenta w takiej pomocy.

W dziale pracuje psycholog medyczny. Kto prowadzi poradnictwo psychologiczne (indywidualne, grupowe, w tym rodzinne); zajmuje się diagnostyką - ocena neuropsychologiczna, patopsychologiczna, osobowa człowieka; korekta psychologiczna, prowadzenie działań psychoterapeutycznych i rehabilitacja psychologiczna, zarówno pacjenci, jak i ich krewni.

Konsultacje psychologa medycznego prowadzone są bezpłatnie w gabinecie VOKOD w gabinecie 11a, w godzinach 9: 30-13: 00, z wyjątkiem sobót, niedziel. Możesz zarejestrować się telefonicznie pod numerem 8 (915) 581-18-73 Maevskaya Maria Vladimirovna.

Dział onkologii №2

Kierownik działu

Kazmin Alexander Ivanovich

Kandydat nauk medycznych

Zwycięzca konkursu "Najlepszy lekarz - onkolog"

Woroneż region z 2015 roku

Telefon: 8 (473) 253-16-33

Personel medyczny:

  • lekarz-onkolog przyjęcia brzusznego Wasilczenko Jarosław Siergiejewicz;
  • onkolog administracji jamy brzusznej Michajłow Dmitrij Andriejewicz;
  • lekarz-onkolog administracji jamy brzusznej Rogozyanskaya Marina Igorevna;
  • lekarz-onkolog recepcji piersiowej Pegina Olga Alexandrovna, najwyższa kategoria kwalifikacji;
  • Onkolog klatki piersiowej recepcji Kuznetsovskaya Marina Borisovna, najwyższa kategoria kwalifikacji;
  • onkolog administracji ginekologicznej Popova Nina, pierwsza kategoria kwalifikacji;
  • ginekolog onkolog Galina Voloschenko, pierwsza kategoria kwalifikacji;
  • onkolog ginekolog, Anna Borisovna Zolotareva, druga kategoria kwalifikacji;
  • lekarz-onkolog recepcji medycznej Shcherbinina Irina Anatolewna, najwyższa kategoria kwalifikacji;
  • lekarz-onkolog ogólnej recepcji metodycznej Kazazyan Aramais Valerievich;
  • lekarz-onkodermatolog Dzhuraev Timur Rustamovich;
  • lekarz-onkodermatolog Kazakova Alexandra Vyacheslavovna.

Aktywność terapeutyczna

Każdego roku, całkowita liczba działu wizyt jest ponad 60.000, z których przede wszystkim skierowana około 12.000 pacjentów lekarze urzędy zapewniają fachowe doradztwo opieki medycznej pacjentom z nowotworów złośliwych Woroneżu i regionu Woroneżu w następujących działach:

  • onkodermatologia - rak skóry i czerniak,
  • onkologia brzuszna - nowotwory złośliwe przełyku, żołądka, jelita grubego, odbytnicy, trzustki, wątroby,
  • onkologia klatki piersiowej - rak tchawicy, oskrzeli i płuc, guzy śródpiersia,
  • onkoginekologia - rak sromu, pochwy, szyjki macicy i ciała macicy, jajników i jajowodów,
  • onkologia ogólna - nowotwory mózgu i rdzenia kręgowego, śródpiersie, przestrzeń pozaotrzewnowa, wątroba, choroby limfoproliferacyjne.

Rocznie wydział wykonuje ponad 1000 zabiegów ambulatoryjnych na skórze i tkankach miękkich. Zaawansowane i zaawansowane metody leczenia nowotworów skóry - kriodestrukcja, diatermocoagulacja i terapia fotodynamiczna - zostały wprowadzone i są szeroko stosowane. Rocznie wykonuje się ponad 1200 kriodestruktur zarówno w przypadku złośliwych, jak i łagodnych chorób skóry. Przy okazji łagodnych nowotworów skóry (brodawczaków, rogowacenia, rogu skóry itp.) Pacjenci poddawani są diaterokoagulacji (około 1500 rocznie). W przypadku chorób skóry przeprowadzana jest dermatoskopia i badanie cytologiczne zgodnie ze wskazaniami pacjentów, aby wyjaśnić rozpoznanie. Kiedy patologie szyjki macicy, lekarz-onkoginekolog poddaje się badaniu wideo-kolposkopowemu.

Aby stworzyć odpowiedzialne podejście do ich zdrowia i zdrowia swoich bliskich, Szkoła Zdrowia jest zorganizowana i prowadzona dla pacjentów i ich bliskich.

Dział onkologiczny №3

Kierownik działu

Malanchuk Andrey Valentinovich

Kandydat nauk medycznych

Doktor-onkolog najwyższej kategorii

Zwycięzca konkursu "Najlepszy onkolog"

Region Woroneż z 2017 roku

Telefon: 8 (473) 255-44-05

Oddział obejmuje jednostkę operacyjno-opatrunkową i dzienny szpital.

Personel medyczny:

  • onkolog (mammolog), Kirillov Valentin Serafimovich, cms; najwyższa kategoria kwalifikacji;
  • Onkolog (mammolog), Andrey Popov, Kandydat do Nauk Medycznych; pierwsza kategoria kwalifikacji;
  • onkolog (mammolog), Maria Pecherskikh, kandydat nauk medycznych; druga kategoria kwalifikacji;
  • onkolog (mammolog), Gusiew Siergiej Waleriewicz, najwyższa kategoria kwalifikacji;
  • onkolog (mammolog), Kodentsev Roman Vasilievich, najwyższa kategoria kwalifikacji;
  • onkolog (mammolog), Stulneva Tatyana Vladimirovna, druga kategoria kwalifikacji;
  • onkolog (mammolog), Ryakhovsky Yuri Nikolaevich, najwyższa kategoria kwalifikacji;
  • onkolog (patologia głowy i szyi) Cherkasova Svetlana;
  • onkolog (patologia głowy i szyi) Yuriy Vasilyevich Kolesenkov, druga kategoria kwalifikacji,
  • lekarz-onkolog recepcji ogólnej onkologii Litowkin Dmitrij Michajłowicz,
  • lekarz-onkolog dziennego szpitala, Zdobnikova Nina Sergeevna, najwyższa kategoria kwalifikacji.

Aktywność terapeutyczna.

W jednostce onkologicznej nr 3 znajduje się ambulatoryjna specjalistyczna opieka nad pacjentami z chorobami gruczołów sutkowych, tarczycy, krtani, gardła i zatok przynosowych. Główne zadania wydziału to badanie pacjentów i ustalenie diagnozy klinicznej w krótkim czasie. W tym celu wykorzystuje się całe spektrum nowoczesnych technologii, wykonuje się biopsję aspiracyjną cienkoigłową, biopsję nacięcia i biopsję jądrową (trepanobiopsję).

Rocznie lekarze wydziału wykonali ponad 40 tysięcy metod doradczych. Wykonano ponad 2300 biopsji aspiracyjnych cienkoigłowych, wykonano ponad 350 biopsji guzów w celu uzyskania morfologicznego potwierdzenia rozpoznania.

Każdego roku ponad 2000 pacjentów leczonych jest w chirurgicznym dziennym szpitalu, który poddano resekcji sektora diagnostycznego, operacjom na skórze i miękkim tkankom głowy, tułowia i kończyn.

W obecności wskazań medycznych, oddział stosuje igłę IM (IMX), który jest przeznaczony do przedoperacyjnego oznaczania pojedynczych (często nie wyczuwalnych) formacji guza pod kontrolą USG w piersi, w celu kontrolowanego dostępu chirurgicznego i (lub) zwiększenia estetycznego elementu operacji.

Przeprowadza się interwencje chirurgiczne, zarówno w znieczuleniu miejscowym, jak iw znieczuleniu ogólnym dożylnym (znieczuleniu). Zastosowanie nowoczesnego środka znieczulającego umożliwia w ciągu kilku godzin przepisanie pacjentów do leczenia pozaszpitalnego.

Katedra Diagnostyki USG

Kierownik działu

Korosteleva Vera Alexandrovna

Personel medyczny:

  • lekarz diagnostyki ultrasonograficznej Ponomareva Elena Yurievna,
  • lekarz diagnostyki ultradźwiękowej Czerkasow Andrey Wiaczesławowicz,
  • lekarz diagnostyki ultradźwiękowej Volobueva Olga Petrovna,
  • doktor diagnostyki ultradźwiękowej Daryina Irina Evgenevna,
  • lekarz diagnostyki ultradźwiękowej Tatyana Vladimirovna Garmonova,
  • lekarz diagnostyki ultrasonograficznej Safonova Maria Alexandrovna,
  • lekarz diagnostyki ultradźwiękowej Novitsky Vsevolod Vyacheslavovich.

Obecnie diagnostyka ultrasonograficzna (ultradźwiękowa) zajmuje ważne miejsce we wszystkich dziedzinach medycyny klinicznej, jest najczęstszą metodą badań, łączącą liczne zalety takie jak:

  • wysoka informatyzacja,
  • nieszkodliwość i bezpieczeństwo procedury dla pacjenta,
  • nieinwazyjność i bezbolesność,
  • prostota technik.

Badania są prowadzone przez doświadczonych specjalistów z zakresu diagnostyki ultrasonograficznej - lekarzy najwyższej i pierwszej kategorii, którzy mają duże doświadczenie w pracy praktycznej.

Wydział przeprowadza kompleksowe badanie ultrasonograficzne:

  • narządy jamy brzusznej, w tym badanie wątroby,
  • pęcherzyk żółciowy i drogi żółciowe,
  • śledziona,
  • nerka,
  • nadnercza,
  • przestrzeń zaotrzewnowa;
  • układ moczowy;
  • narządy miednicy;
  • tarczycy
  • gruczoły sutkowe,
  • gruczoły ślinowe,
  • węzły chłonne;
  • miękkie tkanki.

Departament wykonuje minimalnie inwazyjne interwencje pod kontrolą USG:

  • nakłucia diagnostyczne i terapeutyczne;
  • stwardniające cysty i inne formacje;
  • pobieranie materiału biologicznego za pomocą półautomatycznych igieł.

Na wyposażeniu działu ultradźwiękowego aparat najwyższej klasy i ekspertów.

Dzienny szpital chemioterapii znajduje się na podstawie polikliniki miejskiej nr 11 pod adresem: Voronezh, Mashinostroiteley St., 13b, godziny pracy od 8.00 do 18.00. Kierownikiem wydziału jest Starostina Т.V.

CIESZ SIĘ DO LEKARZ SZKOŁY Harmonogram przyjmowania lekarzy w przychodnię GP Efremovskaya okręgowy szpital

Transkrypcja

1 Wprowadzenie do miejscowych terapeutów harmonogram przyjmowania lekarz w przychodni GOOSE Efremov Szpitala Powiatowego Nazwa ulicy nr telefonu domowego, biuro (w zależności od miejsca) Poliklinika 1 Faza 1 dzielnica lekarza: nie Lermontow 3-5,2-8 4.13 Red Square, 15 Karl Marx 1-4.2-60 Nasyp 1-70 Kabina Gogol. 303 Turgieniew Gorky 1-25,2-24,29 Sverdlov 1-43,2-26 Dachnaya 6 Zdrowia Publicznego pielęgniarki: Kulaga Anastasia harmonogramem: odbiór ludności i obsługi połączeń do domu jest ponad 5 i fazy dzień 2 dzielnica lekarz : Ignatenko Marina Aleksandrowna Woroneż Woroneż szosa 1-46 1-33 1-11 Strelets podróżować Dachnaya Wybrzeże 1-10 1-37 1-36 proletariacka dzielnica 1-5 czerkieski taksówkę. 304 Krasivomeche 1-19 ciała Hospital przejście 1 Kolhoznaya 1-41 Południowej Liberty 1-48 1-50 1-6 Gor.roscha Dachnaya 4b, 4a, 1,2 osobowym Las 1-29,4,6,8,10,12, 13.15 zdrowie publiczne pielęgniarki: Ageev Olga harmonogram: wtorek - piątek od 8:00 do poniedziałku do fazy 3 dzielnica lekarza: No Komsomolskaja 1-45,21,22,23,38,46,48 Uniwersytecki 1 7 kabin. 307 Lermontow 1-7 (nieparzyste) Lermontow 13,15,34,36,38 Lenin 17 zdrowie publiczne pielęgniarki: Alekhine Tamara V. Harmonogram: odbiór ludności i usług połączeń do domu jest ponad 5 dni i sekcja 7 dzielnica lekarz: Wołoszyn Tatiana Timofeevna Świat 2a 4,5,6,7,9,11,13,15,17 kabiny. 406 Tel pielęgniarki zdrowia: Levshina Lidiya harmonogramu: poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek od 8.00 do 20.00 środa od

2 część 8 wydzielone lekarza: niedostępny Konstruktorzy 51,53,55 29,31,39,43,47,51 związek / 4 kabiny. 305 chemików 5,6,7,8 zdrowia pielęgniarki: sekcja Olga Proselkova 9 lekarza dzielnica: Vera V. Krotov Tula autostrady 16,18,20,22,24,26 kabiny. 303 Chemicy 1,2,3-Body Nurses Health: Kulaga Anastasia zajęć: od poniedziałku do środy i piątki od 8.00 do czwartku od 10 do działki lekarz dzielnica: otstutstvuet Daleki Zachód 8-ty podróży marca Majakowski gazowe 4.6 8,10,12,13,14,15 / 102,19,21 57-95,85,87,89,93 Leningrad, Tula Highway Park nawet z 70, 45 i nieparzyste kabiny. 305 do 151 w ciągu 68 Garden wszystko nawet z 67 Majakowskiego wszystkie nieparzyste (parzyste), (nieparzyste) Chernyshevskii 24-42,23, 25,27 października 1-21 (nieparzyste) Zhukovskogo (nieparzyste), 2-26 (parzyste) zdrowia Publicznego pielęgniarki: Orzhahovskaya Valentina A. część 11 dzielnica lekarz: taryfa Żaden pracy pracy transport Tula szosa 1-83 (nieparzyste), nowa taryfa podróży Tołstoj Tołstoj Czechowa Czechow Federalna Unia październik 2-32 (parzyste) 388 Okres radziecki Lenin 42-74, podróżować May Day Park Pervomaiskii 1-43,2-68 Majakowski 1-5 Ogrodnictwo 1-65,2-64 P 410

3 Meadow Leningrad dekabrystów pielęgniarki 1-56,2-78 zdrowotne: Chorin Natalia część 12 dzielnica lekarza: błoto Larisa Lenin 45,47,49,51,53,55 kabiny. 205 Bitter 30,32,33,34,35,37 ciała Korotkowa 1,2 / 84,4,5,6,10,18,27 ciała Komsomolskaja 62 / 1,64,66,68,70,72,74, 76 pielęgniarek zdrowia publicznego: Harmonogram Kleimenova Elena: od poniedziałku do czwartku od 8.00 do piątku s14.00 do sekcji 13 dzielnica: lekarz nie Armia Czerwona 69,81,1-125,2-210 Korotkow 7 Zemlyansky kabiny. 305 Komsomolskaja 57,59,61,63,67,69,71,73,78,79,80, 81,83,85,, 120.122.128.130.132.134.136 Lenin 57 zdrowie publiczne pielęgniarki: Kadieva Patimat Gabibulaevna część 14 dzielnica lekarz: Elena Michajłowa A. Przyjaźń 20,21,22,22a, 23, 24, 26, 28, 35, 37, 41,45 pielęgniarki zdrowia: Harmonogram Ilyukhin Swietłana: wtorek - piątek od 8:00 do poniedziałku przed kabiną. Korpus 308 tel 15 obręb lekarz: Jankovskaja Svetlana L. cab 407 Przyjaźń 8,10,12,14,16,18 Świat 1.3 Organy Tula szosa 8,8a, 10, 12 obręb pielęgniarka: harmonogram Kuznetsova Galina : w poniedziałek, środę i piątek w godzinach od 8:00 do wtorku przed sekcji 20 miejscowy lekarz-terapeuta: Anastasia V. Nosov Leningrad 80-92, 94, 114,116 Gas 1,7 Chernyshevsky 2-16,15,17,18 kabiny. 306 Majakowski 7-54,45,58 ciała Tula szosa Żukowski 1-19,22-34,28-38 października 27-31, pielęgniarki środowiskowe: harmonogram Ogrodnictwo Nina: poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek od 8.00 do środy w rozdziale 21 lekarzowi dzielnica: Brak młodzieżowe 1,2,3,4,5,6,7,8,9 wsi MCO pielęgniarek d.inozemka zdrowotne: Orzhahovskaya Valentina A. kabiny 305

4 Lobanovskaya dzielnica karetka lekarz: Kuzina Irina s.lobanovo pielęgniarki zdrowia ciała: ciała chirurgii Lebiediewa Elena Stupinskaya GP Magadov Magomed Hizrievich s.stupino M / S GP: brak Shilovskaya klinika lekarz ogólnej praktyki Litwin Natalia Y. z. Shilovo m / GPS brother część Surkov Sergey Anatolievich ciało 2 polikliniki 4 obręb lekarz nie Lenin 18,20,22,24,25,26,27,27 słowacki powstanie 11,13,17a, 18 kabiny. 10 Organy dob.5-67 Uniwersytet 13.17 / 9,37a, 41 Orłowski 2.2 / 60 Sverdlov 57,62-66 Moskwa brama 17,19 Lermontow 25,42,44,46,48,50,52,54, 56.58 publiczne pielęgniarki zdrowia: Stepanova Nina odbiór harmonogram ludności i usług połączeń do domu jest ponad 5 dni i sekcja 5 dzielnica lekarz: Nie Gorky 49,51,53,63-71,68-90 Korotkow 22, 24,26,29-41,28-38,43-63 taksówka. 10 Sverdlov 59-75,95 ciała dob.5-67 Novik 1-43, 2-58 słowackie powstanie 19-31,20-44 pielęgniarki zdrowia: Yamnikova Alexander Efimovna harmonogram: odbiór ludności i obsługi połączeń do domu jest ponad 5 i sekcja dni 6 dzielnica lekarz: Dzhevlah Larisa Konstruktorzy 37,37a, 39,41,43 kabiny. 13 Friendship 11,13,15,17,19 pielęgniarki zdrowia: Własowa Tatyana zajęć: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do sekcji 16 lekarzowi dzielnica: Mormon Tatiana G. Lenina Komsomołu 54,58 28,30a, 31-37,39 41 Sverdlov 42,44,45,47,48,50,53 pielęgniarki zdrowia: Harmonogram Morkovina Anna Igorevna: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do tel wew kabiny. 40 tel. Zew

5 odcinek 17 dzielnica lekarz: nie Sovkhoznaya 1-67, 2-68, 18-30 Builders 29-35,19,25 Przyjaźń 1,3,5,2,4,6 1,2,3 Schlichter pielęgniarki zdrowia : Povolyayeva Evgenia Alexandrovna office. 35 Instytucje dob.5-64 część 18 dzielnica lekarz: Brak Międzynarodowy kabina 2,4,6,10,12,14,16 entuzjastów. 40 Organy Pauchenko dob.5-60 Gazovikov pielęgniarek zdrowia: Morkovina Anna Igorevna część 19 dzielnica lekarza: Dzhevlah Larisa Mendelejew Bunin pól Solar Tula Zielona Myasishcheva pielęgniarek zdrowia: harmonogram Donushkina Galina: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do sekcji 22 Wydzielona lekarz: Pyhalova Olga słowacki powstanie 3-6,14,15 Orłowski 1-17 (sektor prywatny) Ostrowski Niekrasow 21/2 University 8,34,36,46,50,10-14 (sektor prywatny), Lenin 1,3,5-1,13 Puszkin 4,6 Uspieński 8,10,12,18,20, 22.28 KM Marks Republika pielęgniarki zdrowia publicznego: Harmonogram Kumantsova Nadieżda: od poniedziałku do piątku od 8.00 do kabli. 13 ciał zewn. 53 tel ext chirurgia Bolsheplotavskaya GP Vyalceva Anastasia Bolshoe Tratwy m / SPM: offline Stepnohutorskaya GP chirurgia Tsurkova Anne Y. p.stepnoy m / SPM: Minenkoya Ekaterina

Harmonogram przyjmowania lekarzy polikliniki

od 23 kwietnia do 28 kwietnia 2018 r

Pokój do diagnostyki ultradźwiękowej

Funkcjonalny pokój diagnostyczny

funkcjonalny diagnosta

Na temat korzystania z informacji o witrynie

Wszystkie materiały na stronie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Federacji Rosyjskiej mogą być powielane w dowolnych mediach, serwerach internetowych lub innych mediach bez żadnych ograniczeń co do ilości i czasu publikacji.

Zezwolenie to dotyczy w równym stopniu gazet, czasopism, stacji radiowych, kanałów telewizyjnych, stron internetowych i stron internetowych. Jedynym warunkiem przedruku i retransmisji jest odniesienie do źródła.

Nie jest wymagana wcześniejsza zgoda na przedruk z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Federacji Rosyjskiej.

Harmonogram terapeutów

Autor kompozycji znajdujących się przy wejściu do polikliniki dziecięcej: Tatarintseva Natalia Ivanovna

Podziały strukturalne

Materiały informacyjne

Dziecięca poliklinika miejska №5

Poliklinika dziecięca jest wiodącą placówką medyczną i profilaktyczną podstawowej opieki zdrowotnej dla dzieci.

Zakład Dziecięcej Polikliniki № 5:

Dziecięca poliklinika №5 Budynek 1 (Leninsky Prospect 134):

  • Oddział pediatryczny 1
  • Wydział Pediatryczny 2
  • Wydział szkoły i przedszkola
  • Oddział wąskich specjalistów

Biura:

Dziecięca poliklinika № 5 Budynek 2 (Artamonova 4 / A)

OMP "The Sun" (Zoya Kosmodemyanskaya str., 19)

Główne zadania aktywności zawodowej menedżerów i specjalistów polikliniki dziecięcej to:

  • Wdrożenie długoterminowego monitorowania zdrowia dzieci
  • Zapobieganie chorobom zakaźnym
  • Zapobieganie chorobom somatycznym
  • Leczenie chorych dzieci: w domu, w poliklinice, w szpitalu dziennym w poliklinice
  • Zapewnienie pilnej diagnostyki przedszpitalnej
  • Zapewnienie pierwszej pomocy medycznej
  • Badanie kliniczne chorych dzieci
  • Badanie kliniczne zdrowych dzieci w wieku dekretów
  • Rehabilitacja medyczna i społeczna
  • Praca sanitarno-oświatowa: z rodzicami, w placówkach przedszkolnych, w szkołach, w DOW w okresie letnim
  • Ocena stanu zdrowia, rozwoju fizycznego i neuropsychologicznego dziecka w każdym wieku.

W pracy z polikliniki dziecięcej miasta № 5 wziąć udział: Departament farmakologii klinicznej VSU, szefem katedry jest dmn, profesor Shcherbakov VM; Wydział Pediatrii Wydziałowej VGMA, Kierownik Katedry, Lekarz Medycyny, Profesor Pochivalov VA

Dane kontaktowe:

Zastępca Głównego Lekarza Wyższej Placówki Edukacyjnej Wyższej Edukacyjnej Szkoły Wyższej "VGKB Nr 11" dla polikliniki dziecięcej miasta №5

Shcherbakova Svetlana Vasilyevna

Tel. 220-14-66, 223-74-20 (faks)

Recepcja w sprawach osobistych: poniedziałek 14: 00-18: 00

Adres: 394042, Woroneż, Leninski Prospekt, 134

Tel. 223-66-91 (połączenie krajowe)

Tel. 223-37-89 (tabela zapytań)

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć

Dzwonienie do lekarza w domu:

7: 30-12: 00 przez telefon. 223-66-91 od poniedziałku do piątku

12: 00-19: 00 przez telefon. 223-37-89 od poniedziałku do piątku

9: 00-12: 00 przez telefon. 223-37-89 Sobota

Dzieci z wysoką temperaturą są sprawdzane w pudełku (pokój nr 3)

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek od 8:00 do 20:00 (na 2 zmiany) z obsługą połączeń w domu

W soboty od 09:00 do 15:00 dostępne są połączenia telefoniczne z personelem obiektu

W niedzielę od 9.00 do 15.00 przyjmuje lekarz dyżurny bez połączenia w domu

Pomoc medyczna w domu udzielana jest w dni robocze do 20:00 (odbiór połączeń do 19:00), w soboty do 15:00 (odbiór połączeń do 14:00)

Mapa lokalizacji:

autobusy: 14C, 16C, 34, 42, 43, 52, 79, 90, 120a, 120b, 122, 306B, mechanizm jezdny 8, 11, taksówek: 1KS, Q1, 3b, 18, aby zatrzymać "ul.Minskaya"

Harmonogram pracy specjalistów

Harmonogram pracy specjalistów w zakresie świadczenia opieki medycznej zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem pracy dla każdego specjalisty.

W związku z zamówieniem Ministerstwa Zdrowia Federacji Rosyjskiej nr 134n z 21 grudnia 2012 r "O kolejności przejścia przez nieletnich badań lekarskich, w tym o przyjęciu do placówek edukacyjnych i podczas studiów w nich" możliwe zmiany w sposobie pracy lekarzy - wąskich specjalistów. Wyjaśnij informacje na temat harmonogramów pracy można znaleźć w biurze zapytań polikliniki dziecięcej lub telefonicznie 223-37-89.

Wejście do wąskich specjalistów z polikliniki dziecięcej № 5 odbywa się elektronicznie za pomocą usługi "Elektroniczny rejestr": http://rmis36.ru lub poprzez infomata w hali dziecięcej polikliniki № 5.

Ponadto zmiany w spotkaniu zostaną opublikowane na stronie Wiadomości

W tej chwili dostępny jest następujący wpis dla wąskich specjalistów:

  • Borodulina PL - lekarz otorynolaryngolog - sala 19 (4,6,8,9,10,11,13,15)
  • Viktorova NA- lekarz-otorynolaryngolog - sala 19 (obszary: 1,2,3,5,7,12,14, Repnoe)
  • Tarasova S.T.- lekarz - chirurg dziecięcy - sala 22 (wszystkie działki)
  • Koroleva NA - lekarz - chirurg dziecięcy - sala 22 (wszystkie działki)
  • Agureikin A.V. - Traumatolog-ortopeda-taksówka.22 (wszystkie obszary + ekspozycja)
  • Zhoglova KV - lekarz - okulista - sala 24 (wszystkie strony + ekspozycja)
  • Platonova EV - szafka neurologiczna 25 (wszystkie sekcje)
  • Timakova E.S. - Endokrynolog-lekarz dziecięcy - sala 12 (wszystkie obszary + ekspozycja)
  • Afonina EE - pulmonolog-doctor - sala 7 (wszystkie działki + zamknięcie)
  • Mgr Zaytseva - lekarz-gastroenterolog - recepcja pod adresem: Woroneż, ul. Artamonova, d.4a, pokój 3 (wszystkie sekcje)

Prosimy, uprzejmie, zwrócić uwagę na istniejący osobny zapis dla pacjentów oddziału polikliniki z art. Ścieżka do następujących specjalistów (kiedy piszesz, otwórz zakładkę "Poliklinika dla dzieci №5 Corpus 2"):

  • Zaytseva MA - Gastroenterolog - sala 3
  • Afendikov AI - lekarz - chirurg dziecięcy - kabina 15
  • Borodulina EN- lekarz otorynolaryngolog - recepcja pod adresem: Woroneż, perspektywa Leninsky, d.134, sala 19
  • Viktorova NA- lekarz otorynolaryngolog - recepcja pod adresem: Woroneż, perspektywa Leninsky, d.134, sala 19

Ogłoszenia niejawne

Należy podjąć wszelkie niezbędne środki w celu uniemożliwienia dostępu dzieci do otwartych okien!

ZAINSTALUJ SPECJALNE URZĄDZENIA OGRANICZAJĄCE NA PANELACH SZKLANYCH!

ZAPISZ ŻYCIE DLA TWOICH DZIECI!

Z poważaniem, Administracja dziecięcej polikliniki № 5

Miejdrodzy rodzice! W poliklinika dla dzieci №5 pod adresem: Leninsky perspektywa 134, są bezpłatne bilety dla dzieci w sanatorium:

Sanatorium Somovsky (wiek dziecka od 3 do 11 lat)
Sanatorium Chertovitsky (wiek dziecka od 7 do 17 lat)
Hrabstwo sanatorium (wiek dziecka od 7 do 18 lat)
Sanatorium Dzierżyńskiego (wiek dziecka od 7 do 17 lat)

Aby zaadresować w ambulatorium oddział №5 biuro №7, 10

Telefon dla odniesienia: 223-94-78, 223-37-89

Przed zarejestrowaniem dziecka w przedszkolu należy:

1. Wizyta u pediatry

2. Kontrola specjalistów:

  • chirurg
  • okulista
  • otolaryngolog
  • dermatolog
  • neurolog
  • logopeda (od 3 lat)
  • dentysta
  • biuro zdrowego dziecka № 37 pedagoga-psychologa
  • ogólne badanie krwi
  • ogólna analiza moczu
  • kał na ja / robak, skrobanie z powodu enterobiozy

4. Plantografia (noś 2 arkusze papieru i butelkę zieleni)

5. Rejestracja dziecka w DDU rozpoczyna się od wizyty w biurze zdrowego dziecka № 37

6. Dzieci zaszczepione wiekiem są akceptowane w DDU

Przygotowując dziecko do szkoły, potrzebujesz:

W wieku 6 lat dziecko musi odwiedzić:

1. Pediatra
2. Wąskie specjalistów
3. Badanie zdrowego dziecka № 37 pedagoga-psychologa
4. Miej przy sobie arkusze papieru do testów przez psychologa i
planotografia (fiolka zieleni)

W wieku 7 lat dziecko musi odwiedzić:

1. Pediatra
2. Chirurg
3. Okulista
4. Laryngolog
5. Dermatolog
6. Neurolog
7. Dentysta
8. Logopeda
9. Fittisiatrician
10. Badanie zdrowego dziecka № 37 nauczyciel-psycholog
11. Gabinet № 38 Planotografia (noś 2 arkusze papieru i butelkę zieleni)
12. Dziewczynom - ginekolog (konsultacja kobieca)
13. Dzieci w szkole muszą mieć wszystkie szczepienia według wieku i zdezynfekowane jamę ustną

Aby dołączyć do polikliniki numer 5 dla dzieci, musisz podać następujące dokumenty :

  • Karta ambulatoryjna dziecka (formularz 112)
  • SNILS dziecko (oryginał i kserokopię)
  • Polisa ubezpieczeniowa (oryginał i kserokopia)
  • Świadectwo urodzenia dziecka (jeśli dziecko ma powyżej 14 lat - paszport) (oryginał i kserokopia)
  • Kopia paszportu jednego z rodziców

Informacje na temat stacji medycznej pod adresem miejsca zamieszkania dziecka należy podać w punkcie referencyjnym polikliniki

Drodzy rodzice! Tydzień we wtorki w klinice Dzień "zdrowego dziecka" (przyjmowanie zdrowych dzieci w młodym wieku)

Uwaga, proszę! Ofiary ukąszeń zwierząt powinny skontaktować się z chirurgiem (poza kolejnością) lub w przypadku braku zabiegu chirurgicznego pilnie złożyć podanie na izbę przyjęć dla dzieci (OUO nr 2):

- dzieci poniżej 15 roku życia w OUBZ nr 2, ul. 45 Dywizja Strzelców, 64 (Szpital Dziecięcy Nr 7), tel. 237-28-64

- dzieci w wieku powyżej 15 lat w GB nr 5, ul. Leningrad, 124, telefon: 249-91-04

Infolinia w sprawie organizacji dalszej pomocy medycznej dla niektórych kategorii obywateli uprawnionych do otrzymywania pomocy społecznej: 223-37-89 (Kosenko Ludmila B. Królowa Ludmiła G.)

2010-2018 © INSTYTUT DLA SPOŁECZEŃSTWA OBYWATELSKIEGO • 394042, Woroneż, Leninsky Prospect, 134, tel: (+8473) 223-99-70, fax: (8473) 226-42-33, e-mail: [email protected]

Poprzedni Artykuł

Zwiększona śledziona