Egipt - MEDYCYNA W EGIPCIE

Metastazy

Oczywiście, samoleczenie jest szkodliwe, wskazane jest, aby skonsultować się z lekarzem przed zażyciem leku, którego nie znasz.
Na prośbę moich turystów nie byłem pełną listą dla tych, którzy mogą potrzebować lekarstwa w Egipcie.
Ponadto nie jest już tajemnicą, że teraz, wraz z pamiątkami i innymi zakupami, które turyści przywożą ze słonecznego Egiptu, leki znajdują się obecnie daleko od ostatniego (a czasem nawet długopisu) miejsca wśród wszystkich "pamiątek" przyniesionych z ośrodka. W Egipcie leki sprawdzają się jako leki doskonałej jakości, ponadto istnieje wiele zagranicznych fabryk farmaceutycznych i surowców najwyższej jakości. Cóż, nie mniej ważną rolę odgrywa fakt, że wiele lokalnych analogów jest tańszych od ukraińskich.

alkohol - COHER
amoniak-samadyr
jod - jod, betadyna (bezalkoholowy)
nadtlenek wodoru - Maya Oxygen, nadtlenek wodoru
nadmanganian potasu - permengenet (powiedzmy, a aptekarz cię zrozumie), nadmanganian potasu (tylko w postaci płynnej)
węgiel aktywny - karbon, eukarbon (z dodatkiem Senna), Acticarb
Valerianka - D o rmival (waleriana + chmiel), kapsułki
Ale-shpa - Do-spa, Buscopan
Laktobakterynę - Lacteol forte
bifidum bacterin - Bifidumbacterinum forte
Hilak-forte - Lactiol
Maść Wiszniewskiego - Aktiol (olej smołowy)

Dla gardła :
Lollipops Strepsils, Bradoral, Larypro, BBC spray itp.

Leki przeciwhistaminowe :
Fenistil, balsam Calamyl, Claritin itp. e.

LISTA AUTENTYKI

Pobieranie próbek leków egipskich.

PRZECHOWYWAĆ PRZYPRAWY I ZIOŁA

Anis - jansun
Karavai - caravia
Nasiona kopru - Szabat
Koper to szammar
Musztarda (proszek) - Musztarda (Budra)
Kolendra - Cosbara
Czarny pieprz - felfel eshved (mathoon - mielony, groszek - hubb)
Biały pieprz - feuille abiad
Czerwona mielona papryka - shatta (felfel Ahmar)
Mieszanka przypraw do mięsa - bokharat lyama, dla ryb - kobieta Boharat, dla kurczaka - Boharat Ferekh
Szafran - zafaran
Kurkuma - kurkuma
Nasiona kminku
Semolina semolina (semolina lub di bisbus)
Skrobia - NESHA
Kwas cytrynowy - hamed lyamun (lub sitrik)
Sól morska - malch bahr
Cynamon - Erf
Goździki - oronfel
Cardamon - Habbahn
Mięta - Naaneya
Majeranek - Maryamen
Tymianek - Zatar
Basil - richen
Rozmaryn - rozmaryn
Rumianek - rumianek
Śliwki - Arasia
Suszone morele - plaster miodu

FARMACJA

Mangan (proszek) - wzmacniacz tlenku magnezu
Alkohol - kohol (kiełek)
Alkohol amonowy jest zmiataczem
Jod-betadyna (bezalkoholowa)
Węgiel aktywny - fahm (węgiel)
Nadtlenek wodoru - Maya Oxygen
Olej rycynowy - zate harua
Olej kamforowy - zate kafur
Gaza (zapytaj, gdzie sprzedawane są tkaniny) - Sheesh

Ostatnie wpisy

  • Inna, aby nagrać lekarstwa w Egipcie
  • Yesenia do protokołu leków w Egipcie
  • Alina nagrywa czarny miód z Egiptu
  • Anna rejestruje lekarstwa w Egipcie
  • Andrew do rekordowego Szczęśliwego Dnia Zwycięstwa!
  • Alt, aby nagrać Harry'ego i morze
  • Vladimir do nagrania Harry'ego i morza

Trochę więcej plagiatu... Chcę tylko, żeby więcej informacji było pod ręką. Jego doświadczenia z używaniem narkotyków w Egipcie, w rzeczywistości nie (krem do masażu się nie liczy), więc korzystam z czyjegoś doświadczenia z witryny http://2009-2012.littleone.ru. W miarę jak gromadzę doświadczenie, udostępniam je na stronie.

W międzyczasie - Leki w Egipcie:

1). OTRIVIN ma krople i spray w nosie, od zwykłego przeziębienia, analog naszego nazivin. Efektywny, sprawdzony przeze mnie)))
2). ACTIOL jest analogiem naszej maści Vishnevsky
3). Preparat C-RETARD na ciężkie przeziębienie w kapsułkach dla dorosłych. Bardzo skuteczny, sprawdzony przeze mnie. Zawsze przynoszę go w dużej ilości)))
4).123 przeciwgorączkowe, syrop przeciwbólowy dla dorosłych, usuwa również objawy przeziębienia przez 3 dni. Dobrze
5). DAYNIGHT to również syrop dla temperatury i bólu dla dorosłych. Nie próbowałem tego sam.
6). PANADOL tabletki przeciwgorączkowe dla dorosłych, jest dla dzieci. Dobrze.
7). Syrop przeciwgorączkowy GEVAMOL dla dorosłych. Nie próbowałem tego sam.
8). LARYPRO Pastylki do ssania z bólem gardła. Bardzo skuteczna rzecz, zawsze dużo))) Dla dorosłych i dzieci powyżej 7 lat. A cena jest po prostu śmieszna, tylko 5 funtów (15 rubli)
9). SMECTA jest odpowiednikiem naszego Smecta (z załamaniem żołądka) Dobrze. 9 funtów (45 rubli)
10).DO-SPA
BASKOPAN 6 funtów
NU-SPASM 2 funty, najtańsze. Pomagają dobrze. Się sprawdził)))
STOPSPASM
Te leki są analogami naszego Noshpy. Osobiście kupuję pierwszy z listy, kosztuje to 6 funtów (20 rubli)
11). BETADYNY roztwór jodu jest środkiem dezynfekującym bez alkoholu, świetnym dla dzieci, ponieważ nie pali się wcale. Zawsze go kupuję)))
12). EXEDRIN supersky tabletki z bólu głowy, odpowiednik naszego Citramon, tylko znacznie bardziej skuteczne. Sprawdzone przeze mnie, bardzo pomagają.
13). Kapsułki LACTEOL FORT, normalizują mikroflorę jelit po antybiotykach. Analogi naszego Linex i Laktobakteryn. Możesz wziąć zarówno dorosłych, jak i dzieci. Zawsze to biorę. Dobrze.
14). Witaminy V2 PLUS z korzeniem żeń-szenia. Są tylko 7 groszy. Kupuję, jak nic)))
15). CEVAMOL to aspiryna musująca, taka jak nasza. Sprawdzono. Temperatura spada dobrze i trwale.
16). ANTINAL z powodu biegunki, wymiotów, bólu brzucha, środków antyseptycznych w jelitach. BARDZO DOBRY CZĘŚĆ. Możesz zarówno dzieci, jak i dorośli. Pomaga przy zatruciach i zapaleniu żołądka i jelit. Kupiłem, pomaga)))
17). CALAMIL balsam z białą glinką i mentolem dla tych, którzy spalili. NIEPRAWIDŁOWA RZECZ W EGIPCIE. Zawsze je kupuję, kiedy tam przychodzę))) Rozmazam na spalonych miejscach przez 15 minut, a następnie zmyję wodą, zaczerwienienie i ból natychmiast znikają))) WSZYSTKIE PORADY. Zarówno dzieci, jak i dorośli. Warto 3 funty.
BEPANTEN pochodzi również z oparzeń słonecznych, maści.
PANTENOL i to !! maść
18). Kapsułki GINSANA z korzeniem żeń-szenia dla dorosłych. Zwiększyć odporność, złagodzić zmęczenie. Też je kupuję, to dobrze)))
19). BRUFEN Syrop przeciwgorączkowy dla dzieci. Analogi naszego Nurofena. Bardzo dobrze))) Sprawdzone.
MEGAFEN i to jest to samo)))
20). ACHICLOVIR maść z opryszczki, analogu naszego Acycloviru, jest tylko 100 razy skuteczniejsza, przetestowana.
21). LACTIOL jest analogiem naszego Hilak-Forte.
22). VVS rozpylają się od bólu w gardle, analogu naszego Hexoral. Pomaga, sprawdzone.
23). GUAVA SYROP
KOFFEX
BRONCHIKUM
Syropy na kaszel dla dorosłych, nie próbowała. Tym razem chcę kupić)))
24). OROFAR Pastylki do ssania z powodu bólu gardła
25). PARACETAMOL jest analogiem naszego Paracetamolu w tabletkach.
26). ASPIRINE-C jest analogiem naszej aspiryny w tabletkach.

Alkohol - ślimak
Alkohol amoniakalny
Jod-Betadyn (bezalkoholowy)
Nadtlenek wodoru - Maya Tlen, nadtlenek wodoru
Mangan - permengenet (powiedzmy, a aptekarz cię zrozumie), nadmanganian potasu (tylko w postaci płynnej)
Węgiel aktywny - węgiel, eukarbon (z senną), Acticarb
But-spa - Do-spa, Buscopan
Lactobacterin-Lacteol forte
bifidum bacterin - Bifidumbacterinum forte
Hilak-Fort - Lactiol
Vishnevsky maść - Aktiol (olej smołowy)

Zwiększona odporność:
Immunal (syrop Echinacea),
MULON - ekstrakt z echinacei - krople, syrop
IMMULANT-Echinacea + satynowy olej z czarnuszki (czarne nasiona)
IMMUNOVITA
C-Retard jest witaminą z
Mr.TUMEE to kompleks witaminowo-mineralny dla dzieci!
Materna-Witaminy

Leki przeciwhistaminowe:
Fenistil, balsam Calamyl, Claritin itp.

Bradoral - z gardła (tabletki do resorpcji)
Dla strepto gardła-lizaka
Do gardła-Larypro
Dla BBC Throat Spray (jak Hexoral)
Tantum verde - środek przeciwbólowy do jamy ustnej i gardła, można stosować zarówno jako płyn do płukania jak i jako pigułkę.

Telfast, Сlaritin - z alergii

Spokojna skóra - krem ​​na skórę od drapania, pocenie się, ukąszenia

Nizoral jest środkiem przeciwgrzybiczym.

Do żył - wewnątrz Diosed C, Outer - Thrombofob, Escinogel, Haemocure, Hirudoid Cream, Venoruton gel

Delfin (czopki) - dziecięce świece przeciwgorączkowe

CEVAMOL - musująca aspiryna

Congestal - od wszystkich objawów przeziębienia zawierających paracetamol, pseudoefedrynę (od przeziębienia i zatkanego nosa)

123 - wszystkich objawów przeziębienia zawierających paracetamol, pseudoefedrynę (przeziębienie i przekrwienie nosa)

DAYNIGHT tabletki wszystkich objawów przeziębienia zawierających paracetamol, pseudoefedrynę (od przeziębienia i zatkanego nosa)

Tabletki CONTA-FLU z przeziębienia bez paracetamolu

Adol extra - znieczulający

CEFZIL-Cefprozil (antybiotyk dziecięcy w butelce w proszku) jest analogiem Ciproleta

Rovamycine - antybiotyki na ciężką dusznicę bolesną

Augmentin jest antybiotykiem zawierającym amoksycylinę (lekarz przepisuje zapalenie gardła)

Flucamox-ANTIBIOTIC-Każda kapsułka, 500 mg zawiera:
Amoksycylina 250, Flukloksacylina 250 mg

Xithrone (AZITHROMYCIN) -ANTIBIOTIC (w opakowaniu po 3 tabletki) na 500 mg.

Septrin - antybiotyk, infekcje dróg oddechowych, infekcje układu moczowo-płciowego, infekcje żołądkowo-jelitowe.

Z kaszlu:
Syrop z guawy, Koffex, Bronchicum, itp.
SELGON - z pigułki na kaszel
TUSSAPINE - z pigułki na kaszel

Spasmo - amraza - w przypadku rozstroju żołądka, wzdęcia
z biegunki:
Zioła Sekem Anti Diarrea
Diax 200 mg.
Nifuroxazide 200 mg

ANTINAL z powodu biegunki, wymiotów, bólu brzucha, środków antyseptycznych w jelitach
Eucarbon - węgiel aktywny z olejem z siana i mięty
Vesceralgine (syrop) - od bólu w żołądku
Raney (tabletki resorpcyjne) - na zgagę
Fawar (proszek instant) - od odbijania, zgagi i ciężkości w żołądku
Ranitydyna - od skurczów żołądka (z silnym bólem, owrzodzeniami)
Smecta - z żołądka
Entocid - z rozstroju żołądka (utrwalenie)
Zioła międzymaterialne Sekem - od zaparć

no-migren, metrogil - z pigułki na ból głowy bardzo dobry
"Ketofen" - od bólu głowy

Lustral (SERTRALINE) przeciwdepresyjny przeciw stresowi

DORMIVAL to kojący, hipnotyczny wegetatywny waleriany z chmielem

Gynera to antykoncepcja, rosyjski odpowiednik Femodenu.
DIFLUCAN - z pleśniawki

123 Tablety Egipt jak wziąć

Kupuj leki w Egipcie - 2

DABUR MISWAK 6.32 pasta do zębów

DABUR MISWAK 3,30 pasta do zębów

OMEGA-3 PLUS 14,50 witamin

BRONCHOPHANE 3.50 syrop na kaszel

EXCEDRIN 9,00 tabletki na bóle głowy

NOC I DZIEŃ 2,50 przeciwgorączkowe

Spis treści:

VITAMAX PLUS 30,00 witamin

Ważny jest STOPAIN 2.25, tutaj cena za połowę opakowania Całość kosztuje 4,50. Od bólu głowy i mięśni.

Świece przeciwalergiczne DOLPHIN 25 MG 3,00 dla dzieci

DELFIN 12,5 MG 2,50 świeczki przeciwgorączkowe dla dzieci

PANTOGAR 54,00 Witaminy do włosów

ZYRTEC 10,00 spada z powodu alergii

ALLERGEX 2,50 maści na alergie itp.

PANTENOL 20 gr. 6,00 nawilżenia maści

ALGESAL SUPERACTIVE 10,00 maści od stłuczeń

LARYPRO 9,00 tabletki z bólem gardła 20 tabletek

C-RETARD 500 MG 7.00 Witamina C

ANTINAL 10.00 od biegunki, wymiotów, bólu brzucha, środków antyseptycznych w jelitach

JEDEN DWA TRZY 6,00 za przeziębienia

otrivin baby - 2,75

algebra 40 g - 10

włosy dabur amla - 22

Amla-300 ml olej do włosów,

otrivin krople i spray bronhofayn z kaszlu odpowiednie dla dzieci, algebra z siniakami artroza maść

Spazmo peralgine - od bólu brzucha - 4 funta jeden pasek

Spazmo caneolase - z akumulacji gazów - 4 funty

Sinalax - od zaparcia - 2 funty

streptoken + entocid lub antinal - od bólu brzucha z następstwami biegunki + dezynfekcji - 6 - 8 funtów

bronchophin - kaszel kaszel (w postaci płynnej) - 6 lbs

tusiphan - z kaszlu (w postaci płynnej) - 4lbs

curosief 500 + bradoral - od bólu gardła (ból gardła) - antybiotyk (bierz) + trzymaj w ustach - 16 funtów

dermazin + fuciden - od oparzeń, użyj 2 kremów w tym samym czasie, pomaga przywrócić skórę + krem ​​antybiotykowy - do 30 funtów

przestań ból - od bólu głowy - 4 funty

dramenex - od nudności, choroby lokomocyjnej - do 5 funtów

Corasore - od niskiego ciśnienia

Concore Core 2,5 - z wysokiego ciśnienia

congestal - na przeziębienia

klaraze - od alergii po zmianę pogody (katar, ciągłe kichanie)

cafamol extra - na przeziębienia i temperatury

kenakomp + pantinol - od ukąszeń owadów, krem ​​przeciwalergiczny + odmładzacz skóry

hemoclar + alphetrine - od siniaków i obrzęków (usuwa obrzęki), krem ​​(pomaga na zewnątrz) + pomaga od wewnątrz

alergia lub analgetge - od alergii (stan snu po zażyciu)

alergex caffien - z alergii, ale nie przyczynia się do senności

fortcortien + avile injection - z powodu silnych alergii (zastrzyki)

Claritin za 23,80 20 tabletek po 10 mg.

Ocumel - krople do oczu - 2,5 funta.

Lustal to środek przeciwdepresyjny, 80 funtów

Karta Spasmocure 20 - analogowa No-shpy, 8 funtów.

Zymogen forte - analog Mezim, 20 kart, 4,5 funta;

Lacteol forte - linia analogowa, 12 kapsułek 10 funtów;

Baraka - suplement diety z czarnym olejem z nasion, 24 kapsułki, 5 funtów.

Motilium 40 tab., 22 funty;

Flumox 500 mg jest antybiotykiem, naszym analogiem jest Flemoxin, 16 kaps., 18 funtów;

Xithrone 500 mg. - antybiotyk, sumammed analogowy - 3 zakładki, 18 funtów;

Guava - syrop na kaszel, 8 funtów;

nexium - analog omeprazolu i omezu, z wrzodami i zapaleniem błony śluzowej żołądka - 20 mg. 98 funtów

Pan Tumi-dzieci witaminy do żucia 60 sztuk, 89 funtów

Maść Sulfax - analogi naszego chondroksydu, 120 gramów, 38 funtów

Disflatyl jest analogiem naszego Espumizan, 30 żucia. tabletki, 8,25 funta.

Mobic 15 mg jest analogiem Movalis, 10 tabletek 23 funtów.

Epicogel, Analog Almagel - 4 funty.

Flumox, 18 funtów-analog flemoxin (amoxiclav)

LARYPRO (antyseptyczne) lizaki z bólu gardła. 9 funtów

Tantum verde - tab. a rozwiązaniem jest 3φ.

Congestal- or123 - pseudoefedryna (od zwykłego przeziębienia i duszności 6f)

ACHICLOVIR 5% 4 f ZOVIRAX krem ​​12 f Novirus tab.- z opryszczki

Fenistil-6f, Zyrtec1% upuszcza 10f. Tabela 22f z alergii. syrop 11f

alergex caffien - z alergii, nie przyczynia się do sennego efektu 3f

KENACOMB CREAM 30GR - krem ​​z alergii na nystatynę. 12f

ANTINAL lub (Ambatrol, Bacifurane, streptoken entocid) - enteroph.

LACTEOL FORT w kapsułkach jako Linex (Lactobacterin) 20f

SMECTA 9 funtów

Czapka GINSANA. z korzeniem żeń-szenia. Dorosły. Zwiększenie odporności.10f

Pantogar Pantogar (nasze Panto-Travel) witaminy do wzrostu włosów 54f

OM EGA 3+ witaminy 14,5f

V-2 plus - 7f (multiwitaminy z ekstraktem z żeń-szenia)

IMMULANT- Echinacea + satynowy olej z czarnuszki (czarne nasiona) 15f, syrop dla dzieci 13f

Mr.TUMEE to doskonały kompleks witaminowo-mineralny dla dzieci!

Witamina Materna

Vitmine - witamina E 10f Neuroyon - witamina B

Miswak Miswak - pasta do zębów 50gr 7f lub 25g 3,5f

DABUR DePerdent wybielanie pasty do zębów 21f -50gr

Hepatic Forte 30 kapsułek 18 funtów Essentiale Forte.

Eucarbon (z dodatkiem sen) lub aktywowany Acticarb. węgiel

Spray Nasonex 0,05% Nasonex 40f

Zęby międzytępne Sekem (lub sinalax) - od zaparć

Akneroxid 5% 20gr. 2,25f krem ​​z anke

Aknemycin 2% Acneemicin krem, analog Zinerita -3f

Azaderm (kwas azelainowy 20%), krem ​​z anke-18f

Czapka DORMIVAL. - uspokajające, tabletki nasenne, dealer. z chmielem

Bendax - z syropu robaków dla dzieci 5f

Vermizole z zakładki robaków dla dorosłych. 3.24f

Dramenex DRAMINA Druminex (dramina) 3f od choroby lokomocyjnej

Betadin - jod, Betadine (bezalkoholowe) 14,75f

Napizole (Omeprazol) - z wrzodu żołądka 23f

Laktokal wapniowy (dobrze strawny wapń) z witaminą D3, kosztuje 30 funtów za 30 ton

Calcium D3F (wapniowy D3 lokalny pro-in) 12f

leki produkcji lokalnej obniżające poziom cukru we krwi - Glime, Glukovans, Novonorm. 4-5 razy tańsze niż nasze.

Vatica to maska ​​do włosów w zielonym słoju. Należy rozmazać umyte włosy i trzymać przez 10 minut, a następnie zmyć.

Napizole 20 mg to omeprazol. 30 funtów za 12 kapsułek.

Crestor 111 f, dla dawki 14 tabletek w dawce 20

akneroksyd 5 cel. To tak, jakbyśmy mieli bazę. 2, 25 kg

jod - jod, betadyna (w przeliczeniu na alkohol)

nadtlenek wodoru - maya oxyhydroin, nadtlenek wodoru

nadmanganian (powiedzmy, a farmaceuta cię zrozumie), nadmanganian potasu (tylko w postaci płynnej)

węgiel aktywny - węgiel, eukarbon (z dodatkiem Senny), Acticarb

Valerianka - Dormival (waleriana + chmiel), kapsułki

But-spa - Do-spa, Buscopan

Lactobacterin-Lacteol forte

bifidum bacterin - Bifidumbacterinum forte

Vishnevsky maść - Aktiol (olej smołowy)

Immunal (syrop Echinacea),

MULON - ekstrakt z echinacei - krople, syrop

IMMULANT-Echinacea + satynowy olej z czarnuszki (czarne nasiona)

Olej rycynowy - olej rycynowy, zate harua

Olej z ryb - Olej z wątroby dorsza, Clo-mórz, Morze Forte, Halorange plus, Happy Seas, Hypol, Rimcod, Silver Seas, Ultranyl

olej kamforowy - olej z Canphor, zate kafur

rumianek - kamomil, babuni (na wagę w sklepach z przyprawami, w aptekach i sklepach - herbaty w saszetkach)

Asortyment kolekcji leczniczych Sekem i Isis, są sprzedawane w aptekach, supermarketach

Wiele różnych rzeczy, na przykład Daynight, Gevamol, Catafast, Panadol, Conta flu, 123.

Fenistil, balsam Calamyl, Claritin itp.

Dla strepto gardła-lizaka

Dla BBC Throat Spray (jak Hexoral)

Tantum verde - środek przeciwbólowy do jamy ustnej i gardła, można stosować zarówno jako płyn do płukania jak i jako pigułkę.

Żel "ukąszenie owadów" od błędów

CETAL-preparat przeciwgorączkowy dla dzieci zawierający paracetamol. warte 2 funtów w mojej opinii. jest analogiem rosyjskiego Panadolu (dziecko)

CEVAMOL to aspiryna musująca, taka jak nasza. Temperatura spada dobrze i trwale

Congestal - od wszystkich objawów przeziębienia zawierających paracetamol, pseudoefedrynę (od przeziębienia i zatkanego nosa)

123 - wszystkich objawów przeziębienia zawierających paracetamol, pseudoefedrynę (przeziębienie i przekrwienie nosa)

DAYNIGHT tabletki wszystkich objawów przeziębienia zawierających paracetamol, pseudoefedrynę (od przeziębienia i zatkanego nosa)

Tabletki CONTA-FLU z przeziębienia bez paracetamolu

Adol extra - znieczulający

CEFZIL-Cefprozil (antybiotyk dziecięcy w butelce w proszku) jest analogiem Ciproleta

Rovamycine - antybiotyki na ciężką dusznicę bolesną

Augmentin jest antybiotykiem zawierającym amoksycylinę (lekarz przepisuje zapalenie gardła)

Flucamox-ANTIBIOTIC-Każda kapsułka, 500 mg zawiera:

Amoksycylina 250, Flukloksacylina 250 mg

Xithrone (AZITHROMYCIN) -ANTIBIOTIC (w opakowaniu po 3 tabletki) na 500 mg.

Septrin - antybiotyk, infekcje dróg oddechowych, infekcje układu moczowo-płciowego, infekcje żołądkowo-jelitowe.

Syrop z guawy, Koffex, Bronchicum, itp.

SELGON - z pigułki na kaszel

TUSSAPINE - z pigułki na kaszel

Zioła lecznicze Sekem Anti Diarrea - na biegunkę

Diax 200 mg. Nifuroxazide 200 mg.- z biegunki

ANTINAL z powodu biegunki, wymiotów, bólu brzucha, środków antyseptycznych w jelitach

Eucarbon - węgiel aktywny z olejem z siana i mięty

Vesceralgine (syrop) - od bólu w żołądku

Raney (tabletki resorpcyjne) - na zgagę

Fawar (proszek instant) - od odbijania, zgagi i ciężkości w żołądku

Ranitydyna - od skurczów żołądka (z silnym bólem, owrzodzeniami)

Smecta - z żołądka

Zioła lecznicze Sekem Anti Diarrea - na biegunkę

Entocid - z rozstroju żołądka (utrwalenie)

Temat: Lekarstwa w Egipcie podobne do rosyjskiego

Narzędzia wątku

Leki w Egipcie są podobne do rosyjskich

Wyszukaj tutaj i w Internecie dało wiele przydatnych informacji.

To jest to, co mam, że ja sam wziąłem

Żel - tak, że zęby wybuchały bezboleśnie

Syrop witaminowy dla dzieci. Witaminy z grupy B.

Tylko musisz wiedzieć, że nie można go używać dłużej niż 5 dni i tylko 3 razy dziennie, ponieważ może pojawić się obrzęk nosogardła (miałem przerażenie, dzięki Bogu, że był egipski lek - TICANASE) dla dzieci:

123 dla dorosłych - tabletki, leki przeciwgorączkowe, bardzo szybko usuwa objawy nieżytu, ale co najważniejsze. Tam pseudoepidryna jest zawarta w Rosji (TYLKO) w Rosji jest zabroniona, a więc tutaj jest, usuwa duszne noski i nos oddycha i nie ma smrodu! Podobnie jak nasz Coldrex jest o wiele bardziej skuteczny

Kapsułki Pover (skład-ibuprofen 300 mg, pseudoefedryna 45 mg) - od zwykłego przeziębienia, przeciwbólowe, przeciwzapalne

CONTA-FLU - z zimna bez składnika przeciwgorączkowego

Bradoral - z gardła (tabletki do resorpcji)

Congestal - z zimna, jak 123

TUSSAPINE - z pigułki na kaszel

Larypro - z gardła (tabletki do resorpcji)

Antybiotyk HIBIOTIC Skład: amoksycylina 875 mg

MIKOZYN-tabletki z kaszlem (jako nasz ambroheksal)

Amoksycylina 250, Flukloksacylina 250 mg

DORMIVAL - uspokajający, hipnotyczny wegetatywno-waleriany z chmielu

Xithrone (AZITHROMYCIN) -ANTIBIOTIC (w opakowaniu po 3 tabletki) na 500 mg

TICANASE (fluticasone) - spray z zatkanego nosa, z alergii, USUWA GRUBOŚĆ CIEPŁA! - różni się od Otrivin, Nazivin, Vibrocilum

CLENIL (belkometazon) - Dla astmatyków, od ataków uduszenia

Super żel - tak, że zęby wybuchają bezboleśnie

Jod-Betadyn (bezalkoholowy)

nadtlenek wodoru - maya oxyhydroin, nadtlenek wodoru

nadmanganian (powiedzmy, a farmaceuta cię zrozumie), nadmanganian potasu (tylko w postaci płynnej)

węgiel aktywny - węgiel, eukarbon (z dodatkiem Senny), Acticarb

But-spa - Do-spa, Buscopan

Lactobacterin-Lacteol forte

bifidum bacterin - Bifidumbacterinum forte

Vishnevsky maść - Aktiol (olej smołowy)

Immunal (syrop Echinacea),

MULON - ekstrakt z echinacei - krople, syrop

IMMULANT-Echinacea + satynowy olej z czarnuszki (czarne nasiona)

C-Retard jest witaminą z

Mr.TUMEE to kompleks witaminowo-mineralny dla dzieci!

Fenistil, balsam Calamyl, Claritin itp.

Bradoral - z gardła (tabletki do resorpcji)

Dla strepto gardła-lizaka

Dla BBC Throat Spray (jak Hexoral)

Tantum verde - środek przeciwbólowy do jamy ustnej i gardła, można stosować zarówno jako płyn do płukania jak i jako pigułkę.

Nizoral jest środkiem przeciwgrzybiczym.

Delfin (czopki) - dziecięce świece przeciwgorączkowe

123 - wszystkich objawów przeziębienia zawierających paracetamol, pseudoefedrynę (przeziębienie i przekrwienie nosa)

Adol extra - znieczulający

Amoksycylina 250, Flukloksacylina 250 mg

Syrop z guawy, Koffex, Bronchicum, itp.

SELGON - z pigułki na kaszel

TUSSAPINE - z pigułki na kaszel

Spasmo - amraza - w przypadku rozstroju żołądka, wzdęcia

Zioła Sekem Anti Diarrea

Nifuroxazide 200 mg

ANTINAL z powodu biegunki, wymiotów, bólu brzucha, środków antyseptycznych w jelitach

Eucarbon - węgiel aktywny z olejem z siana i mięty

Vesceralgine (syrop) - od bólu w żołądku

Raney (tabletki resorpcyjne) - na zgagę

Fawar (proszek instant) - od odbijania, zgagi i ciężkości w żołądku

Ranitydyna - od skurczów żołądka (z silnym bólem, owrzodzeniami)

Smecta - z żołądka

Entocid - z rozstroju żołądka (utrwalenie)

Zioła międzymaterialne Sekem - od zaparć

no-migren, metrogil - z pigułki na ból głowy bardzo dobry

Ostatnie wpisy

  • Elena nagrać Online webcam w Hurghadzie
  • Alt, aby zarejestrować kamerę internetową w Hurghadzie
  • Elena nagrać Online webcam w Hurghadzie
  • Jak wybrać mieszkanie w Hurghadzie
  • Alt to entry Jak wybrać mieszkanie w Hurghadzie
  • Miłość do rekordu Gdzie jest pyszne jedzenie w Hurghadzie? (Część druga)
  • Alex do rekordu Gdzie zjeść pyszne jedzenie w Hurghadzie? (Część druga)

Trochę więcej plagiatu... Chcę tylko, żeby więcej informacji było pod ręką. Jego doświadczenie w używaniu narkotyków w Egipcie, w rzeczywistości nie (krem do masażu się nie liczy), więc korzystam z czyjegoś doświadczenia z witryny http: //.littleone.ru. W miarę jak gromadzę doświadczenie, udostępniam je na stronie.

W międzyczasie - Leki w Egipcie:

1). OTRIVIN ma krople i spray w nosie, od zwykłego przeziębienia, analog naszego nazivin. Efektywny, sprawdzony przeze mnie)))

2). ACTIOL jest analogiem naszej maści Vishnevsky

3). Preparat C-RETARD na ciężkie przeziębienie w kapsułkach dla dorosłych. Bardzo skuteczny, sprawdzony przeze mnie. Zawsze przynoszę go w dużej ilości)))

4).123 przeciwgorączkowe, syrop przeciwbólowy dla dorosłych, usuwa również objawy przeziębienia przez 3 dni. Dobrze

6). PANADOL tabletki przeciwgorączkowe dla dorosłych, jest dla dzieci. Dobrze.

7). Syrop przeciwgorączkowy GEVAMOL dla dorosłych. Nie próbowałem tego sam.

8). LARYPRO Pastylki do ssania z bólem gardła. Bardzo skuteczna rzecz, zawsze dużo))) Dla dorosłych i dzieci powyżej 7 lat. A cena jest po prostu śmieszna, tylko 5 funtów (15 rubli)

9). SMECTA jest odpowiednikiem naszego Smecta (z załamaniem żołądka) Dobrze. 9 funtów (45 rubli)

BASKOPAN 6 funtów

NU-SPASM 2 funty, najtańsze. Pomagają dobrze. Się sprawdził)))

Te leki są analogami naszego Noshpy. Osobiście kupuję pierwszy z listy, kosztuje to 6 funtów (20 rubli)

11). BETADYNY roztwór jodu jest środkiem dezynfekującym bez alkoholu, świetnym dla dzieci, ponieważ nie pali się wcale. Zawsze go kupuję)))

12). EXEDRIN supersky tabletki z bólu głowy, odpowiednik naszego Citramon, tylko znacznie bardziej skuteczne. Sprawdzone przeze mnie, bardzo pomagają.

13). Kapsułki LACTEOL FORT, normalizują mikroflorę jelit po antybiotykach. Analogi naszego Linex i Laktobakteryn. Możesz wziąć zarówno dorosłych, jak i dzieci. Zawsze to biorę. Dobrze.

14). Witaminy V2 PLUS z korzeniem żeń-szenia. Są tylko 7 groszy. Kupuję, jak nic)))

15). CEVAMOL to aspiryna musująca, taka jak nasza. Sprawdzono. Temperatura spada dobrze i trwale.

16). ANTINAL z powodu biegunki, wymiotów, bólu brzucha, środków antyseptycznych w jelitach. BARDZO DOBRY CZĘŚĆ. Możesz zarówno dzieci, jak i dorośli. Pomaga przy zatruciach i zapaleniu żołądka i jelit. Kupiłem, pomaga)))

17). CALAMIL balsam z białą glinką i mentolem dla tych, którzy spalili. NIEPRAWIDŁOWA RZECZ W EGIPCIE. Zawsze je kupuję, kiedy tam przychodzę))) Rozmazam na spalonych miejscach przez 15 minut, a następnie zmyję wodą, zaczerwienienie i ból natychmiast znikają))) WSZYSTKIE PORADY. Zarówno dzieci, jak i dorośli. Warto 3 funty.

BEPANTEN pochodzi również z oparzeń słonecznych, maści.

PANTENOL i to !! maść

18). Kapsułki GINSANA z korzeniem żeń-szenia dla dorosłych. Zwiększyć odporność, złagodzić zmęczenie. Też je kupuję, to dobrze)))

19). BRUFEN Syrop przeciwgorączkowy dla dzieci. Analogi naszego Nurofena. Bardzo dobrze))) Sprawdzone.

MEGAFEN i to jest to samo)))

20). ACHICLOVIR maść z opryszczki, analogu naszego Acycloviru, jest tylko 100 razy skuteczniejsza, przetestowana.

21). LACTIOL jest analogiem naszego Hilak-Forte.

22). VVS rozpylają się od bólu w gardle, analogu naszego Hexoral. Pomaga, sprawdzone.

Syropy na kaszel dla dorosłych, nie próbowała. Tym razem chcę kupić)))

24). OROFAR Pastylki do ssania z powodu bólu gardła

25). PARACETAMOL jest analogiem naszego Paracetamolu w tabletkach.

26). ASPIRINE-C jest analogiem naszej aspiryny w tabletkach.

Jod-Betadyn (bezalkoholowy)

Nadtlenek wodoru - Maya Tlen, nadtlenek wodoru

Mangan - permengenet (powiedzmy, a aptekarz cię zrozumie), nadmanganian potasu (tylko w postaci płynnej)

Węgiel aktywny - węgiel, eukarbon (z senną), Acticarb

But-spa - Do-spa, Buscopan

Lactobacterin-Lacteol forte

bifidum bacterin - Bifidumbacterinum forte

Vishnevsky maść - Aktiol (olej smołowy)

Immunal (syrop Echinacea),

MULON - ekstrakt z echinacei - krople, syrop

IMMULANT-Echinacea + satynowy olej z czarnuszki (czarne nasiona)

C-Retard jest witaminą z

Mr.TUMEE to kompleks witaminowo-mineralny dla dzieci!

Fenistil, balsam Calamyl, Claritin itp.

Bradoral - z gardła (tabletki do resorpcji)

Dla strepto gardła-lizaka

Dla BBC Throat Spray (jak Hexoral)

Tantum verde - środek przeciwbólowy do jamy ustnej i gardła, można stosować zarówno jako płyn do płukania jak i jako pigułkę.

Telfast, Сlaritin - z alergii

Spokojna skóra - krem ​​na skórę od drapania, pocenie się, ukąszenia

Nizoral jest środkiem przeciwgrzybiczym.

Do żył - wewnątrz Diosed C, Outer - Thrombofob, Escinogel, Haemocure, Hirudoid Cream, Venoruton gel

Delfin (czopki) - dziecięce świece przeciwgorączkowe

CEVAMOL - musująca aspiryna

Congestal - od wszystkich objawów przeziębienia zawierających paracetamol, pseudoefedrynę (od przeziębienia i zatkanego nosa)

123 - wszystkich objawów przeziębienia zawierających paracetamol, pseudoefedrynę (przeziębienie i przekrwienie nosa)

DAYNIGHT tabletki wszystkich objawów przeziębienia zawierających paracetamol, pseudoefedrynę (od przeziębienia i zatkanego nosa)

Tabletki CONTA-FLU z przeziębienia bez paracetamolu

Adol extra - znieczulający

CEFZIL-Cefprozil (antybiotyk dziecięcy w butelce w proszku) jest analogiem Ciproleta

Rovamycine - antybiotyki na ciężką dusznicę bolesną

Augmentin jest antybiotykiem zawierającym amoksycylinę (lekarz przepisuje zapalenie gardła)

Flucamox-ANTIBIOTIC-Każda kapsułka, 500 mg zawiera:

Amoksycylina 250, Flukloksacylina 250 mg

Xithrone (AZITHROMYCIN) -ANTIBIOTIC (w opakowaniu po 3 tabletki) na 500 mg.

Septrin - antybiotyk, infekcje dróg oddechowych, infekcje układu moczowo-płciowego, infekcje żołądkowo-jelitowe.

Syrop z guawy, Koffex, Bronchicum, itp.

SELGON - z pigułki na kaszel

TUSSAPINE - z pigułki na kaszel

Spasmo - amraza - w przypadku rozstroju żołądka, wzdęcia

Zioła Sekem Anti Diarrea

Nifuroxazide 200 mg

ANTINAL z powodu biegunki, wymiotów, bólu brzucha, środków antyseptycznych w jelitach

Eucarbon - węgiel aktywny z olejem z siana i mięty

Vesceralgine (syrop) - od bólu w żołądku

Raney (tabletki resorpcyjne) - na zgagę

Fawar (proszek instant) - od odbijania, zgagi i ciężkości w żołądku

Ranitydyna - od skurczów żołądka (z silnym bólem, owrzodzeniami)

Smecta - z żołądka

Entocid - z rozstroju żołądka (utrwalenie)

Zioła międzymaterialne Sekem - od zaparć

no-migren, metrogil - z pigułki na ból głowy bardzo dobry

"Ketofen" - od bólu głowy

Lustral (SERTRALINE) przeciwdepresyjny przeciw stresowi

DORMIVAL to kojący, hipnotyczny wegetatywny waleriany z chmielem

Gynera to antykoncepcja, rosyjski odpowiednik Femodenu.

Piękno

Eva.ru

Paszport

Usługa

Sekcje

O projekcie

Wszystkie materiały na tej stronie są chronione prawem autorskim i prawach pokrewnych i nie mogą być powielane lub wykorzystywane w jakikolwiek sposób bez pisemnej zgody właściciela praw autorskich, poprzez umieszczenie aktywny link na stronie głównej portalu Eva.Ru (www.eva.ru) obok z użytymi materiałami.

W przypadku treści materiałów promocyjnych zespół redakcyjny nie ponosi odpowiedzialności. Zaświadczenie o rejestracji środków masowego przekazu El № FSot 22 maja 2009 r. V.3.4.184

Sieci społecznościowe

Skontaktuj się z nami

Odzyskiwanie hasła
Nowa rejestracja użytkownika

Opowiedz mi o lekach Egypt

Leki wymieniają listę tutaj, skopiuj

OTRIVIN z zimna

CEVAMOL - musująca aspiryna

Bradoral z gardła

balkis spada z zimna

bisolvon Od kaszlu

syrop przeciwkaszlowo-mysi

* Witaminy Omega 3 + *, możesz wziąć trochę więcej

allgesal 40 g zewnętrznie z zespołem bólowym z. układ mięśniowo-szkieletowy

Tantum verde od bólu gardła

MUCOSOL syrop na kaszel

DZIĘKUJEMY ZA TE!

Znalazłem to, nie mogę ręczyć za ceny.

Problemy z żołądkiem:

Antynny (1 kapsułka 3 razy dziennie) - 5LE

Streptafenicol (1 kapsułka 3 razy dziennie) -LE

Dexim (po raz pierwszy 2 tabletki, następnie 1 tabletka 4 razy dziennie) - około 15 LE

Noc Dzień (doskonałe narzędzie, które należy wykonać w nocy (żółte) iw ciągu dnia (kolor biały) - około 5 LE.

123 One Two Three (katar, ból głowy, gorączka) - 6 LE

Voltaren (żel) - 24 LE

Visine - 12 LE (produkcja egipska), 24 LE (importowane)

Prisoline - 12 LE (egipski), 20 LE (importowany)

Betaderm (krem) - około 10 LE

Aloe Vera Pantenol (balsam, żel) - 28 LE (egipski), 50 LE (importowany).

Amoksycylina 250, Flukloksacylina 250 mg

Jod-Betadyn (bezalkoholowy)

nadtlenek wodoru - maya oxyhydroin, nadtlenek wodoru

nadmanganian (powiedzmy, a farmaceuta cię zrozumie), nadmanganian potasu (tylko w postaci płynnej)

węgiel aktywny - węgiel, eukarbon (z dodatkiem Senny), Acticarb

But-spa - Do-spa, Buscopan

Lactobacterin-Lacteol forte

bifidum bacterin - Bifidumbacterinum forte

Vishnevsky maść - Aktiol (olej smołowy)

Immunal (syrop Echinacea),

MULON - ekstrakt z echinacei - krople, syrop

IMMULANT-Echinacea + satynowy olej z czarnuszki (czarne nasiona)

C-Retard jest witaminą z

Mr.TUMEE to kompleks witaminowo-mineralny dla dzieci!

Fenistil, balsam Calamyl, Claritin itp.

Dla strepto gardła-lizaka

Dla BBC Throat Spray (jak Hexoral)

Tantum verde - środek przeciwbólowy do jamy ustnej i gardła, można stosować zarówno jako płyn do płukania jak i jako pigułkę.

Amoksycylina 250, Flukloksacylina 250 mg

Syrop z guawy, Koffex, Bronchicum, itp.

SELGON - z pigułki na kaszel

TUSSAPINE - z pigułki na kaszel

Zioła Sekem Anti Diarrea

Nifuroxazide 200 mg

Eucarbon - węgiel aktywny z olejem z siana i mięty

Vesceralgine (syrop) - od bólu w żołądku

Raney (tabletki resorpcyjne) - na zgagę

Fawar (proszek instant) - od odbijania, zgagi i ciężkości w żołądku

Ranitydyna - od skurczów żołądka (z silnym bólem, owrzodzeniami)

Smecta - z żołądka

Entocid - z rozstroju żołądka (utrwalenie)

Zioła międzymaterialne Sekem - od zaparć

"Ketofen" - od bólu głowy

Ostatnio edytowane przez

Wow! Jeszcze raz dziękuję.

1). OTRIVIN ma krople i spray w nosie, od zwykłego przeziębienia, analog naszego nazivin.

2). ACTIOL jest analogiem naszej maści Vishnevsky

3). Preparat C-RETARD na ciężkie przeziębienie w kapsułkach dla dorosłych.

4).123 przeciwgorączkowe, syrop przeciwbólowy dla dorosłych, usuwa również objawy przeziębienia przez 3 dni.

5). DAYNIGHT to również syrop dla temperatury i bólu dla dorosłych.

6). PANADOL tabletki przeciwgorączkowe dla dorosłych, jest dla dzieci.

7). Syrop przeciwgorączkowy GEVAMOL dla dorosłych.

8). LARYPRO Pastylki do ssania z bólem gardła. Bardzo skuteczna rzecz, zawsze dużo))) Dla dorosłych i dzieci powyżej 7 lat. A cena jest po prostu śmieszna, tylko 5 funtów (15 rubli)

9). SMECTA jest odpowiednikiem naszego Smecta (z załamaniem żołądka) Dobrze. 9 funtów (45 rubli)

BASKOPAN 6 funtów

NU-SPASM 2 funty, najtańsze. Pomagają dobrze. STOPSPASM

Te leki są analogami naszego Noshpy.

11). BETADYNY roztwór jodu jest środkiem dezynfekującym bez alkoholu, świetnym dla dzieci, ponieważ nie pali się wcale.

12). EXEDRIN supersky tabletki z bólu głowy, odpowiednik naszego Citramon, tylko znacznie bardziej skuteczne.

13). Kapsułki LACTEOL FORT, normalizują mikroflorę jelit po antybiotykach. Analogi naszego Linex i Laktobakteryn. Możesz wziąć zarówno dorosłych, jak i dzieci.

14). Witaminy V2 PLUS z korzeniem żeń-szenia. Są tylko 7 groszy.

15). CEVAMOL to aspiryna musująca, taka jak nasza. Sprawdzono. Temperatura spada dobrze i trwale.

16). ANTINAL z powodu biegunki, wymiotów, bólu brzucha, środków antyseptycznych w jelitach. BARDZO DOBRY CZĘŚĆ. Możesz zarówno dzieci, jak i dorośli. Pomaga przy zatruciach i zapaleniu żołądka i jelit.

17). CALAMIL balsam z białą glinką i mentolem dla tych, którzy spalili. NIEPRAWIDŁOWA RZECZ W EGIPCIE. Posmarowałem spalone miejsca przez 15 minut, a następnie zmyłem wodą, zaczerwienienie i ból natychmiast zniknęły))) WSZYSTKIE PORADY. Zarówno dzieci, jak i dorośli. Warto 3 funty.

FORUM KOCHANEK FORUM EGIPT-HURGADA

Wszystkie czasy są UTC

PIERWSZA POMOC.

Zarejestrowany: 20 maja 2011 r., 14:58

twierdzą, że jakość egipskich leków jest doskonała. nie są one sfałszowane i ściśle monitorują jakość wytwarzanych produktów

Jeśli kocham, to mogę rzucać górami. a jeśli nie kochasz - szyję!

Zarejestrowany: 20 maja 2011 r., 14:58

Bint. Sterylne chusteczki.

Od gardła oletetrin i inhalipt

Od bólu pleców

Od poparzeń po pantenol

citramone lub alcazelcere

dodaj swoje listy

Jeśli kocham, to mogę rzucać górami. a jeśli nie kochasz - szyję!

Zarejestrowany: 22 maja 2011, 16:29

natalia »śr. 28 kwietnia, godzina 13.00

Adol extra - znieczulający

Augmentin jest antybiotykiem zawierającym amoksycylinę (lekarz przepisuje zapalenie gardła)

Nizoral - środek przeciwgrzybiczy, również w Rosji, jest znacznie droższy.

Tantum verde - środek przeciwbólowy do jamy ustnej i gardła, można stosować zarówno jako płyn do płukania jak i jako pigułkę.

Spasmo - amraza - w przypadku rozstroju żołądka, wzdęcia

Septrin - antybiotyk, infekcje dróg oddechowych, infekcje układu moczowo-płciowego, infekcje żołądkowo-jelitowe.

Claritine - przeciw alergiom

Gynera to antykoncepcja, rosyjski odpowiednik Femodenu.

Mr.TUMEE to doskonały kompleks witaminowo-mineralny dla dzieci! zakupione w Egipcie, kiedy wróciły do ​​domu do Rosji, myślę, że pod wieloma względami idealnie przeniosły aklimatyzację. Ogólnie, chcę powiedzieć, że w Egipcie doskonałe leki i ceny są kilka razy niższe niż w Rosji.

Zanieczyszczenia przeciwgorączkowe u dzieci, zawierające paracetamol, również zostały zapamiętane. warte 2 funtów w mojej opinii. jest analogiem rosyjskiego panadolu (dziecka)

Entocid - z rozstroju żołądka (utrwalenie)

Bradoral - z gardła (tabletki do resorpcji)

Eucarbon - węgiel aktywny z olejem z siana i mięty

Telfast, Claritin (syrop) - z alergii

Raney (tabletki resorpcyjne) - na zgagę

Fawar (proszek instant) - od odbijania, zgagi i ciężkości w żołądku

Ranitydyna - od skurczów żołądka (z silnym bólem, owrzodzeniami)

Smecta - z żołądka

Rovamycine - antybiotyki na ciężką dusznicę bolesną

Spokojna skóra - krem ​​na skórę od drapania, pocenie się, ukąszenia

Vesceralgine (syrop) - od bólu w żołądku

Zioła międzymaterialne Sekem - od zaparć

Zioła lecznicze Sekem Anti Diarrea - na biegunkę

żel "ugryzienie przez owada" od pluskiew

dla żył - wewnątrz Diosed C, Outer - Thrombofob, Escinogel, Haemocure, Hirudoid Cream, Venoruton gel

Jod to betadyna.

"Ketofen" - od bólu głowy

Delfin (czopki) - dziecięce świece przeciwgorączkowe

C-Retard jest witaminą z

Zioła lecznicze Sekem Anti Diarrea - na biegunkę

Tabletki na ból głowy są bardzo dobre, nie-migreny, metrogil

Forum Tethys

Wszystkie czasy są UTC

Potrzebuję porady na temat egipskich pigułek.

Jestem najbogatszym człowiekiem nie tylko w Europie, ale także na świecie. Zbieram emocje. (Władimir Putin)

Odzyskaj, na safari pozostało tylko 10 dni!

Instruktor Explorer 2 SNSI

N.Trimix Instructor IANTD

Jestem najbogatszym człowiekiem nie tylko w Europie, ale także na świecie. Zbieram emocje. (Władimir Putin)

najbardziej typowe ostatnie 2 miesiące - enterowirus, w St. Petersburgu dzieci w wieku szkolnym chorują na paczki, nawet w prasie, którą piszą.

Ponieważ ja sam z żoną i siostrą, którym goście na CLEARANCE choroby, mieli objawy,

szybki wzrost T do 38,5

figowe krzesło, ale BEZ bólu brzucha

Słabość to kolejny tydzień.

NDL Nitrox, AOWD PADI, OWD SSI, Conv. pływak DOSAAF ZSRR

Egipt - MEDYCYNA W EGIPCIE

Oczywiście, samoleczenie jest szkodliwe, wskazane jest, aby skonsultować się z lekarzem przed zażyciem leku, którego nie znasz.

Na prośbę moich turystów nie byłem pełną listą dla tych, którzy mogą potrzebować lekarstwa w Egipcie.

Ponadto nie jest już tajemnicą, że teraz, wraz z pamiątkami i innymi zakupami, które turyści przywożą ze słonecznego Egiptu, leki znajdują się obecnie daleko od ostatniego (a czasem nawet długopisu) miejsca wśród wszystkich "pamiątek" przyniesionych z ośrodka. W Egipcie leki sprawdzają się jako leki doskonałej jakości, ponadto istnieje wiele zagranicznych fabryk farmaceutycznych i surowców najwyższej jakości. Cóż, nie mniej ważną rolę odgrywa fakt, że wiele lokalnych analogów jest tańszych od ukraińskich.

KRÓTKA LISTA

jod - jod, betadyna (w przeliczeniu na alkohol)

nadtlenek wodoru - maya oxyhydroin, nadtlenek wodoru

nadmanganian (powiedzmy, a farmaceuta cię zrozumie), nadmanganian potasu (tylko w postaci płynnej)

węgiel aktywny - węgiel, eukarbon (z dodatkiem Senny), Acticarb

Valerianka - D omyval (waleriana + chmiel), kapsułki

Laktobakterynę - Lacteol forte

bifidum bacterin - Bifidumbacterinum forte

Vishnevsky maść - Aktiol (olej smołowy)

MULON - ekstrakt z echinacei - krople, syrop

Olej rycynowy - olej rycynowy, zate harua

Olej z ryb - Olej z wątroby dorsza, Clo-mórz, Morze Forte, Halorange plus, Happy Seas, Hypol, Rimcod, Silver Seas, Ultranyl

olej kamforowy - olej z Canphor, zate kafur

rumianek - kamomil, babuni (na wagę w sklepach z przyprawami, w aptekach i sklepach - herbaty w saszetkach)

Asortyment kolekcji leczniczych Sekem i Isis, są sprzedawane w aptekach, supermarketach

Wiele różnych rzeczy, na przykład Dzień noc, Gevamol, Catafast, Panadol, Conta flu, 123.

Syrop z guawy, Koffex, Bronchicum, itp.

Lollipops Strepsils, Bradoral, Larypro, BBC spray itp.

Fenistil, balsam Calamyl, Claritin itp. e.

LISTA AUTENTYKI

Pobieranie próbek leków egipskich.

2) ACTIOL jest analogiem naszej maści Vishnevsky

3) lek C-RETARD na ciężkie przeziębienie w kapsułkach dla dorosłych. Bardzo skuteczny.

4) 123 przeciwgorączkowe, przeciwbólowe syrop dla dorosłych, łagodzi również objawy przeziębienia przez 3 dni.

5) DAYNIGHT jest również syropem dla temperatury i bólu dla dorosłych.

6) PANADOL tabletki przeciwgorączkowe dla dorosłych, jest dla dzieci. Dobrze.

7) Syrop przeciwgorączkowy GEVAMOL dla dorosłych.

LARYPRO Pastylki do ssania z bólem gardła. Bardzo skuteczna rzecz. Dla dorosłych i dzieci powyżej 7 lat. A cena jest po prostu śmieszna

9) SMECTA jest dobrym odpowiednikiem naszego Smecta (w przypadku awarii)

NU-SPASM jest najtańszy. Pomagają dobrze.

11) BETADYNY roztwór jodu jest środkiem dezynfekującym bez alkoholu, świetnym dla dzieci, ponieważ nie pali się wcale.

12) EXEDRIN supersky tabletki przeciw bólowi głowy, analogowi naszego Citramona, tylko o wiele bardziej skuteczny.

13) LACTEOL FORT w kapsułkach, normalizuje mikroflorę jelit po antybiotykach. Analogi naszego Linex i Laktobakteryn. Możesz wziąć zarówno dorosłych, jak i dzieci. Dobrze.

14) witaminy V2 PLUS z korzeniami żeń-szenia. To tylko 7 groszy.

15) CEVAMOL musująca aspiryna. Temperatura spada dobrze i trwale.

16) ANTYGINA z powodu biegunki, wymiotów, bólu brzucha, antyseptycznego działania jelit. BARDZO DOBRY CZĘŚĆ. Możesz zarówno dzieci, jak i dorośli.

Pomaga przy zatruciach i zapaleniu żołądka i jelit.

17) CALAMIL balsam z białą glinką i mentolem dla tych, którzy spalili. NIEPRAWIDŁOWA RZECZ W EGIPCIE. Posmarowałem go na spalonych obszarach przez 15 minut,

a następnie zmyć wodą, zaczerwienienie i ból natychmiast ustąpią. WSZYSTKIE PORADY. Zarówno dzieci, jak i dorośli.

BEPANTEN pochodzi również z oparzeń słonecznych, maści.

18) Kapsułki GINSANA z korzeniem żeń-szenia dla dorosłych. Zwiększyć odporność, złagodzić zmęczenie.

19) Syrop przeciwgorączkowy BRUFEN dla dzieci. Analogi naszego Nurofena.

20) ACHICLOVIR maść z opryszczki, analog naszego Acycloviru, jest tylko 100 razy skuteczna, sprawdzona.

21) LACTIOL jest analogiem naszego Hilak-Forte.

22) VVS rozpylają od bólu w gardle, analog naszego Geoxoral. Pomaga, sprawdzone.

23) Syropy na kaszel dla dorosłych

24) OROFAR Pastylki do ssania z powodu bólu gardła

25) Analog PARACETAMOL naszego Paracetamolu w tabletkach

26) Analog ASPIRINE-C naszej aspiryny w tabletkach

27) Pantovigar - witaminy, o wiele wydajniejsze niż to, co sprzedajemy

28) Genuphil - Lek do odbudowy stawów EVA-PHARMA - świetne recenzje!

jod - jod, betadyna (w przeliczeniu na alkohol)

nadtlenek wodoru - maya oxyhydroin, nadtlenek wodoru

nadmanganianu nadmanganianu (powiedzmy, a farmaceuta cię zrozumie), nadmanganian potasu (tylko w postaci płynnej)

węgiel aktywny - węgiel, eukarbon (z dodatkiem Senny), Acticarb

Valerianka - Dormival (waleriana + chmiel), kapsułki

But-spa - Do-spa, Buscopan

Lactobacterin-Lacteol forte

bifidum bacterin - Bifidumbacterinum forte

Vishnevsky maść - Aktiol (olej smołowy)

Immunal (syrop Echinacea),

MULON - ekstrakt z echinacei - krople, syrop

IMMULANT-Echinacea + satynowy olej z czarnuszki (czarne nasiona)

Olej rycynowy - olej rycynowy, zate harua

Olej z ryb - Olej z wątroby dorsza, Clo-mórz, Morze Forte, Halorange plus, Happy Seas, Hypol, Rimcod, Silver Seas, Ultranyl

olej kamforowy - olej z Canphor, zate kafur

rumianek - kamomil, babuni (na wagę w sklepach z przyprawami, w aptekach i sklepach - herbaty w saszetkach)

Asortyment kolekcji leczniczych Sekem i Isis, są sprzedawane w aptekach, supermarketach

Wiele różnych rzeczy, na przykład Daynight, Gevamol, Catafast, Panadol, Conta flu, 123.

Fenistil, balsam Calamyl, Claritin itp.

Bradoral - z gardła (tabletki do resorpcji)

Dla strepto gardła-lizaka

Dla BBC Throat Spray (jak Hexoral)

Tantum verde - środek przeciwbólowy do jamy ustnej i gardła, można stosować zarówno jako płyn do płukania jak i jako pigułkę.

Telfast, Сlaritin - z alergii

Spokojna skóra - krem ​​na skórę od drapania, pocenie się, ukąszenia

Żel "ukąszenie owadów" od błędów

Nizoral - środek przeciwgrzybiczy, również na Ukrainie, jest o wiele droższy.

Do żył - wewnątrz Diosed C, Outer - Thrombofob, Escinogel, Haemocure, Hirudoid Cream, Venoruton gel

Delfin (czopki) - dziecięce świece przeciwgorączkowe

CETAL - środek przeciwgorączkowy dla dzieci zawierający paracetamol. Analogia do Panadolu dla dzieci.

CEVAMOL to aspiryna musująca, taka jak nasza. Temperatura spada dobrze i trwale

Congestal - od wszystkich objawów przeziębienia zawierających paracetamol, pseudoefedrynę (od przeziębienia i zatkanego nosa)

123 - wszystkich objawów przeziębienia zawierających paracetamol, pseudoefedrynę (przeziębienie i przekrwienie nosa)

DAYNIGHT tabletki wszystkich objawów przeziębienia zawierających paracetamol, pseudoefedrynę (od przeziębienia i zatkanego nosa)

Tabletki CONTA-FLU z przeziębienia bez paracetamolu

Adol extra - znieczulający

CEFZIL-Cefprozil (antybiotyk dziecięcy w butelce w proszku) jest analogiem Ciproleta

Rovamycine - antybiotyki na ciężką dusznicę bolesną

Augmentin jest antybiotykiem zawierającym amoksycylinę (lekarz przepisuje zapalenie gardła)

Flucamox-ANTIBIOTIC-Każda kapsułka, 500 mg zawiera:

Amoksycylina 250, Flukloksacylina 250 mg

Xithrone (AZITHROMYCIN) -ANTIBIOTIC (w opakowaniu po 3 tabletki) na 500 mg.

Septrin - antybiotyk, infekcje dróg oddechowych, infekcje układu moczowo-płciowego, infekcje żołądkowo-jelitowe.

SELGON - z pigułki na kaszel

TUSSAPINE - z pigułki na kaszel

Spasmo - amraza - w przypadku rozstroju żołądka, wzdęcia

Zioła lecznicze Sekem Anti Diarrea - na biegunkę

Diax 200 mg. Nifuroxazide 200 mg.- z biegunki

ANTYKALNY - od biegunki, wymiotów, bólu brzucha, odżywienia jelitowego

Eucarbon - węgiel aktywny z olejem z siana i mięty

Vesceralgine (syrop) - od bólu w żołądku

Raney (tabletki resorpcyjne) - na zgagę

Fawar (proszek instant) - od odbijania, zgagi i ciężkości w żołądku

Ranitydyna - od skurczów żołądka (z silnym bólem, owrzodzeniami)

Smecta - z żołądka

Zioła lecznicze Sekem Anti Diarrea - na biegunkę

Entocid - z rozstroju żołądka (utrwalenie)

Zioła międzymaterialne Sekem - od zaparć

no-migren, metrogil - z pigułki na ból głowy bardzo dobrze

"Ketofen" - od bólu głowy

Lustral (SERTRALINE) przeciwdepresyjny przeciw stresowi

DORMIVAL to kojący, hipnotyczny wegetatywny waleriany z chmielem

C-Retard jest witaminą z

Mr.TUMEE to doskonały kompleks witaminowo-mineralny dla dzieci!

Witamina Materna

PRZECHOWYWAĆ PRZYPRAWY I ZIOŁA

Nasiona kopru - Szabat

Musztarda (proszek) - Musztarda (Budra)

Czarny pieprz - felfel eshved (mathoon - mielony, groszek - hubb)

Biały pieprz - feuille abiad

Czerwona mielona papryka - shatta (felfel Ahmar)

Mieszanka przypraw do mięsa - bokharat lyama, dla ryb - kobieta Boharat, dla kurczaka - Boharat Ferekh

Semolina semolina (semolina lub di bisbus)

Kwas cytrynowy - hamed lyamun (lub sitrik)

First Aid Kit na wycieczkę do Egiptu Dahab

Na początek w Egipcie za fałszowanie narkotyków surowa kara: od dożywocia z ogromnymi karami do kary śmierci. Dzięki takim przepisom fałszerstwa znalezione w aptekach są po prostu nierealne, tak, a ceny tutaj są znacznie niższe. Dlatego doświadczeni turyści, którzy jadą do Egiptu, nie kończą apteczki z rosyjskimi śmieciami farmaceutycznymi i nie przenoszą walizek leków z Egiptu do swojej ojczyzny.

Mimo to, jeśli zamierzasz spakować apteczkę w domu, jakie leki przywieźć do Egiptu?

  • do leczenia ran i cięć środków dezynfekujących i gojących, produktów suszących. Morze Czerwone zdradzieckie, a nawet na czystej, piaszczystej plaży pod stopami może pojawić się jakiś gnój. Rangi tutaj nie leczą się dobrze, muszą być uzdrowieni. Nie jest to powód do paniki i ograniczeniom, lecz elementarnych działań systematycznych: po słone morze przepłukać świeżą wodą, a następnie wysuszyć jakiś lek w nocy rozprzestrzenił narzędzie uzdrawiania - znacznie przyspieszyć proces odbudowy skóry. Jeśli weźmiesz jeża: gorącą kąpiel (30 min.), A gdy siedzisz, okresowo nawilżaj sokiem z limonki. Igły nie próbują wyciągnąć - są twoje i pozostaną z tobą, dopóki same się nie rozpuszczą
  • jeśli jesteś fanem zajęć na świeżym powietrzu, to leki na ból mięśni
  • absorbenty

To może wszystko! Jeśli jesteś prześladowany w podróży przez infekcje dróg oddechowych, tutaj nawet strepsils są takie, że leczy. Najważniejsze jest posiadanie ubezpieczenia podróżnego, a następnie możesz bez żadnych ograniczeń korzystać z usług lokalnych lekarzy, którzy przepisują Ci skuteczne leki.

Telefony w Dahab, które mogą się przydać:

  • Pierwsza pomoc -123 (zadzwoń z lokalnego numeru)
  • Dahab wyspecjalizował się w pierwszej pomocy szpitala +11
  • Dentysta Adele Ramadan +998
  • Stomatolog Nasser +326

Ale dla mnie, główne rany, że wielu tutaj "lgną", więc to od głowy.

  • można przejść boi chłodni w Egipcie, kiedy wystarczy, aby was nie lufę kondeya - w Rosji mamy ponad pół roku przeżywa skrajności, wychodzenia z mieszkania na ulicę, nie mówię o tych, którzy są na wyczerpaniu „nagi” dym
  • jesz „brudne” kraje arabskie iz jakiegoś powodu myśleć, że wszyscy starają się trucizną, choć jedzenia od pierwszego dnia w lokalnej jadłodajni Nigdy nie miałem przypadek zatrucia i dostosowanie do lokalnych drobnoustrojów lub nie wystąpiło. a mój żołądek jest słaby. do tej pory.

Moją plagą w Rosji było ropne zapalenie gardła: bez lodów, bez zimnych napojów, Boże zabraniające konduktów lub przeciąg z otwartego okna w samochodzie. Tutaj wszystko to jest obecne w moim życiu bez ograniczeń od pierwszego dnia pobytu, a nawet w upale 40 stopni.

Oto idealne miejsce, aby być zdrowym! Dla Niego - nie wymyśl sam siebie!

Gdzie kupić tanie leki w Dahab

Apteki, które są bardzo drogie w hotelach - oszukiwanie jest 5-8 razy pogrubione. Zgodnie z tym, jeśli trzeba kupić leki w Dahab, polecam aby dostać się do obszaru Assal, która jest największa apteka (na prawicy rzeźby z delfinami), który czasami dostępne nawet te leki, które w naszych aptekach po południu z ogniem nie znajdzie.

Analogi

Chcę powiedzieć, że wszystkie leki są bardzo skuteczne. Gardło można wyleczyć za pomocą dyszy na pięć funtów, ostre formy zapalenia pęcherza - prosty cyston. Wszystkie leki mają streszczenie w języku angielskim! Adnotację w języku rosyjskim można przeglądać online.

Dyskusje

Apteka egipska online

0 postów

2). ACTIOL jest analogiem naszej maści Vishnevsky

3). Preparat C-RETARD na ciężkie przeziębienie w kapsułkach dla dorosłych. Bardzo skuteczny, sprawdzony przeze mnie. Zawsze przynoszę go w dużej ilości)))

4).123 przeciwgorączkowe, syrop przeciwbólowy dla dorosłych, usuwa również objawy przeziębienia przez 3 dni. Dobra rzecz

5). DAYNIGHT to również syrop dla temperatury i bólu dla dorosłych. Nie próbowałem tego sam.

6). PANADOL tabletki przeciwgorączkowe dla dorosłych, jest dla dzieci. Dobrze.

7). Syrop przeciwgorączkowy GEVAMOL dla dorosłych. Nie próbowałem tego sam.

. LARYPRO Pastylki do ssania z bólem gardła. Bardzo skuteczna rzecz, zawsze dużo))) Dla dorosłych i dzieci powyżej 7 lat. A cena jest po prostu śmieszna, tylko 5 funtów (15 rubli)

9). SMECTA jest odpowiednikiem naszego Smecta (z załamaniem żołądka) Dobrze. 9 funtów (45 rubli)

BASKOPAN 6 funtów

NU-SPASM 2 funty, najtańsze. Pomagają dobrze. Się sprawdził)))

Te leki są analogami naszego Noshpy. Osobiście kupuję pierwszy z listy, kosztuje to 6 funtów (20 rubli)

11). BETADYNY roztwór jodu jest środkiem dezynfekującym bez alkoholu, świetnym dla dzieci, ponieważ nie pali się wcale. Zawsze go kupuję)))

12). EXEDRIN supersky tabletki z bólu głowy, odpowiednik naszego Citramon, tylko znacznie bardziej skuteczne. Sprawdzone przeze mnie, bardzo pomagają.

13). Kapsułki LACTEOL FORT, normalizują mikroflorę jelit po antybiotykach. Analogi naszego Linex i Laktobakteryn. Możesz wziąć zarówno dorosłych, jak i dzieci. Zawsze to biorę. Dobrze.

14). Witaminy V2 PLUS z korzeniem żeń-szenia. Są tylko 7 groszy. Kupuję, jak nic)))

15). CEVAMOL to aspiryna musująca, taka jak nasza. Sprawdzono. Temperatura spada dobrze i trwale.

16). ANTINAL z powodu biegunki, wymiotów, bólu brzucha, środków antyseptycznych w jelitach. BARDZO DOBRY CZĘŚĆ. Możesz zarówno dzieci, jak i dorośli. Pomaga przy zatruciach i zapaleniu żołądka i jelit. Kupiłem, pomaga)))

17). CALAMIL balsam z białą glinką i mentolem dla tych, którzy spalili. NIEPRAWIDŁOWA RZECZ W EGIPCIE. Zawsze je kupuję, kiedy tam przychodzę))) Rozmazam na spalonych miejscach przez 15 minut, a następnie zmyję wodą, zaczerwienienie i ból natychmiast znikają))) WSZYSTKIE PORADY. Zarówno dzieci, jak i dorośli. Warto 3 funty.

BEPANTEN pochodzi również z oparzeń słonecznych, maści.

PANTENOL i to !! maść

18). Kapsułki GINSANA z korzeniem żeń-szenia dla dorosłych. Zwiększyć odporność, złagodzić zmęczenie. Też je kupuję, to dobrze)))

19). BRUFEN Syrop przeciwgorączkowy dla dzieci. Analogi naszego Nurofena. Bardzo dobrze))) Sprawdzone.

MEGAFEN i to jest to samo)))

20). ACHICLOVIR maść z opryszczki, analogu naszego Acycloviru, jest tylko 100 razy skuteczniejsza, przetestowana.

21). LACTIOL jest analogiem naszego Hilak-Forte.

22). VVS rozpylają się od bólu w gardle, analogu naszego Hexoral. Pomaga, sprawdzone.

Syropy na kaszel dla dorosłych, nie próbowała. Tym razem chcę kupić)))

24). OROFAR Pastylki do ssania z powodu bólu gardła

25). PARACETAMOL jest analogiem naszego Paracetamolu w tabletkach.

26). ASPIRINE-C jest analogiem naszej aspiryny w tabletkach.

27). Pantovigar - witaminy, o wiele bardziej wydajne niż to, co sprzedajemy

jod - jod, betadyna (w przeliczeniu na alkohol)

nadtlenek wodoru - maya oxyhydroin, nadtlenek wodoru

nadmanganian (powiedzmy, a farmaceuta cię zrozumie), nadmanganian potasu (tylko w postaci płynnej)

węgiel aktywny - węgiel, eukarbon (z dodatkiem Senny), Acticarb

Valerianka - Dormival (waleriana + chmiel), kapsułki

Jakie leki powinienem zabrać ze sobą do Egiptu?

Wyjazd za granicę, w oczekiwaniu na długo wyczekiwany odpoczynek, zwykle tworzy listę rzeczy, które można popisać w ośrodku. O jakie narkotyki zabrać do Egiptu, pomyśl o tym ostatnim. Czasami całkowicie zapominają o konieczności skorzystania z zestawu pierwszej pomocy. Istnieje jednak wiele sytuacji, w których leki mogą być przydatne, zwłaszcza jeśli musisz podróżować z dzieckiem.

Być reasekurowanym jest tego warte!

Dziś modne jest wyjechać na wakacje za granicę. Dla mieszkańców Europy Wschodniej podróże do Egiptu stały się znane. Ten kraj - niedrogi egzotyczny, w nim każdy może się zrelaksować, jak chce. Ci, których kusi przygoda, mogą udać się do starożytnych piramid lub zostać z Beduinami. Jeśli Egipt dzieje rodziny z dzieckiem, mogą wybrać jeden z ich luksusowego hotelu z ładnym słowiańskiej duszy systemie „all inclusive”.

Niestety, podczas wakacji każdy może mieć jakieś problemy zdrowotne. Aby zapewnić sobie pomoc w odpowiednim czasie i nie zamącić tego upragnionego pobytu w Egipcie z nieoczekiwanym dyskomfortem, warto reasekurować i zabrać ze sobą po drodze niezbędne minimum leków.

Zbieramy zestaw pierwszej pomocy

Zrób listę i kupuj leki na drodze z dużym wyprzedzeniem. Należy wziąć pod uwagę, że nie wszystkie leki mogą być za granicą, w szczególności do Egiptu. Dlatego lepiej jest pokazać aptece turystycznej listę leków za pierwszą apteczkę lub zapoznać się z odpowiednimi informacjami w Internecie.

Więc możesz bezpiecznie iść na drogę, jeśli zestaw pierwszej pomocy w Egipcie jest wyposażony w następujące leki.

    • Leki na biegunkę i zatrucia

    Klimat i woda w Egipcie różnią się od europejskich. Często aklimatyzacji w nowym miejscu towarzyszą zaburzenia żołądkowe. Sytuację pogarsza specjalna kuchnia narodowa, której dania są bardzo tłuste i trudne do strawienia. Dlatego konieczne jest podjęcie z nim aktywowany węgiel drzewny lub białym „Smecta” (co jest równie dobrze nadaje się do dorosłego i dziecka), „ENTEROSGEL” lub „Enterol” prebiotyki „Hilak forte” lub „linex” i „Regidron” (chciał uniknąć odwodnienie organizmu w przypadku długotrwałej biegunki).

    Pomóc wątrobie do radzenia sobie z tego samego tłuszczowych żywności, alkoholu i przejadanie się, co jest odwrotna strona „all inclusive” system może zwykłe leki takie jak „Allohol”, „Essentiale”, „Karsil”.

    Aby przezwyciężyć objawy chorób przeziębieniach, który często pojawia się w trakcie aklimatyzacji w Egipcie pomocy leków przeciwgorączkowych, na podstawie paracetamol (tabletki lub kapsułki „Paracetamol” syropy dorosłych „Efferalgan” „Panadol” dziecko), proszki „Koldflyu» lub «Coldrex», zwężenia naczyń krwionośnych w nosie. Z pewnością hotel ma lekarza i salę lekarską, ale lepiej wziąć ze sobą elektroniczny termometr podczas podróży do Egiptu.

    Aby szybko poradzić sobie z bólem głowy, bólem zębów lub mięśni, musisz zabrać ze sobą takie leki, jak: Nurofen, Citramon, Solpadein lub Pentalgin.

    W Egipcie ciało europejskiego człowieka napotyka wiele nieznanych bodźców zdolnych do wywoływania alergii. Zaleca się przyjmowanie leku Zirtek lub Claritin do skrzyni z lekami.

  • Środki na i po oparzeniu słonecznym

    Przyjść do odpoczynku w Egipcie, opalona, ​​ale nie zwęglone, tylko trzeba wziąć kremy, płyny i spraye, opalanie, po opalaniu i oparzenia słoneczne, które można kupić w aptece lub sklepie kosmetycznym.

    Aby dezynfekować i leczyć otarcia, skaleczenia lub zadrapania, musisz wziąć na drogę znane nam leki i narkotyki, takie jak nadtlenek wodoru, jod, wata, bandaż i bandaż.

  • Leki na choroby przewlekłe

    Jeśli turysta potrzebuje regularnego spożycia enzymów, hormonów, leków normalizujących ciśnienie krwi lub innych leków, powinien zabrać je na odpoczynek w Egipcie.

    Leki, które są bardzo ważne, aby wziąć do Egiptu zestaw pierwszej pomocy - to niezbędne minimum, które jest w każdym domu. Nie zajmą dużo miejsca w walizce, ale mogą stać się niezastąpione na wakacjach w egzotycznym kurorcie Egiptu.